Oliwia Bieniuk zakochała się w swoim trenerze z „TzG”? Podpis wiele mówi. Powtórzy się historia Cichopek i Hakiela?

Michał Bartkiewicz i Oliwia Bieniuk

Michał Bartkiewicz i Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk pochwaliła się treningiem do Tańca z gwiazdami. Do relacji dołączyła zaskakujący opis. Czyżby w programie znalazła miłość? Powtórzy się historia Kasi Cichopek i Małgorzaty Foremniak, które w programie się zakochały?

Oliwia Bieniuk, chociaż pochodzi z Trójmiasta, od niedawna mieszka w Warszawie. Przeniosła się do stolicy w związku z treningami do Tańca z gwiazdami. Nastolatka jest jedną z uczestniczek nadchodzącej edycji. Mimo iż nie ukrywa, że bardzo zaskoczyła ją propozycja produkcji, długo się nie wahała, by ją przyjąć:

Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja! Wiem jednak, że będzie mi bardzo kibicował od pierwszej minuty na parkiecie – komentowała w rozmowie z Party.

Oliwia Bieniuk znalazła miłość na planie Tańca z gwiazdami?

Bieniuk swoje taneczne umiejętności szlifuje pod okiem Michała Bartkiewicza, który w poprzedniej edycji doprowadził do zwycięstwa Edytę Zając. O tym, jak poradzi sobie z Oliwią, przekonamy się za osiem dni. Taniec z gwiazdami 12 startuje w poniedziałek, 30 sierpnia o godzinie 20:00.

Wiadomo, że Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz regularnie spotykają się na sali treningowej. Trenują w pocie czoła do nadchodzącej edycji i co jakiś czas dzielą się tym w sieci. Tak było m.in. na początku sierpnia, gdy ujawnili, że nastolatka już opanowała pierwsze, podstawowe kroki.

Córka Ani Przybylskiej także niedzielę spędziła na szlifowaniu umiejętności, czym podzieliła się z internautami. Udostępniła relację, na której widać, jak tancerz pomaga jej dobrze przygotować się do ćwiczeń. Podpis, który dodała, może zaskakiwać:

Pełne skupieine. Ja nie umiem tak mocno zapinać butów, więc robi to za mnie mój ukochany @bartkiewiczmichal

Czyżby nazwanie Michała przez Oliwę „ukochanym” dowodził, że łączy ich coś więcej niż koleżeńskie relacje? Wiadomo, że Oliwia niedawno rozstała się z partnerem, co potwierdziła w  jednym wywiadzie. Deklarowała wówczas, że jest singielką i na razie nie szuka drugiej połówki.

Czy Oliwia Bieniuk zmieniła zdanie? Na ten moment sami zainteresowani oficjalnie nie wypowiedzieli się na ten temat. Jeśli jednak rzeczywiście tak by się stało, nie byliby pierwszą parą, która poznała się dzięki Tańcu z gwiazdami. Swoją miłość w tanecznym show znaleźli też m.in. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, a także Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak. Chociaż pierwsza para nadal ma się świetnie, druga rozpadła się jakiś czas po zakończeniu show.


Oliwia Bieniuk trenuje do Tańca z gwiazdami

Oliwia Bieniuk trenuje do Tańca z gwiazdami

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz po treningu

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz po treningu

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz po treningu

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz po treningu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×