To on skradł serce Oliwii Bieniuk. Córka Przybylskiej już nie ukrywa, kto jest jej ukochanym. „Im in LOVE”

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk w nowym poście na Instagramie podsumowała swój ostatni występ w Tańcu z gwiazdami. Przy okazji czule zwróciła się do tancerza. Romans wisi w powietrzu?

Oliwia Bieniuk, odkąd zdała maturę, stawia coraz śmielsze kroki w show-biznesie. Co jakiś czas udostępnia nowe zdjęcie na Instagramie, gości na branżowych imprezach, a także bierze udział w programie emitowanym na żywo. Najstarsza córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest jedną z uczestniczek dwunastej edycji Tańca z gwiazdami. 

Chociaż nastolatka nie ukrywa, że bardzo zdziwiła ją propozycja produkcji, postanowiła ją przyjąć. Od tego momentu trenuje w pocie czoła, by zadowolić jurorów, a także zachwycić widzów, którzy często mają decydujący wpływ na to, kto awansuje do kolejnego odcinka.

Oliwia może liczyć na wsparcie ojca, Jarosława, który od miesiąca co tydzień przyjeżdża do Warszawy, by na żywo śledzić zmagania swojej córki w programie. Po zakończeniu ostatniego odcinka, w którym nastolatce udało się awansować, podzielił się zakulisowym zdjęciem (znajdziesz je tutaj). Pokazał, jak Bieniuk wygląda po ośmiu tygodniach ćwiczeń. Nie da się ukryć, że na jej twarzy gości zmęczenie.

Oliwia Bieniuk czule zwraca się do Michała Bartkiewicza. Romans wisi w powietrzu?

W poniedziałek Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz wykonali rumbę. Ta przypadła do gustu jurorom, którzy ocenili ją na 31 punktów. Spodobała się też widzom, którzy zapewnili parze udział w kolejnym odcinku. Gdy emocje nieco opadły, nastolatka postanowiła dodać nowy post na Instagramie.

Oliwia udostępniła dwa zdjęcia, na których pozuje razem ze swoim tanecznym partnerem Michałem Bartkiewiczem. Nie ukrywa, że bardzo dobrze czuła się na parkiecie:

Rumba i po rumbie. Był to dla mnie wspaniały taniec czułam się w nim fantastycznie i w dodatku ta piękna czerwona sukienka!

Czule zwróciła się do tancerza, którego nazwała „swoim kochanym”:

No i oczywiście nie byłoby tak pięknie gdyby nie mój kochany @bartkiewiczmichal

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji:

  • Przepięknie.
  • Cudowna.
  • Im in LOVE.

Czyżby tych dwoje łączyło coś więcej niż tylko przyjaźń? Na ten moment sami zainteresowani nie wypowiedzieli się na ten temat. Pewne jest jednak, że Oliwia Bieniuk nie po raz pierwszy zwraca się czule do swojego tanecznego partnera. Pod koniec sierpnia nazwała go ukochanym. Pisaliśmy o tym tutaj.


Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Oliwia Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12

Oliwia Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×