Szukaj

Oliwia Bieniuk na domówce u Natalii Siwiec. Tak się świętuje 18-stkę w czasach zarazy

Oliwia Bieniuk, Mateusz Raduszewski

Oliwia Bieniuk, Mateusz Raduszewski

Mateusz Raduszewski skończył 18 lat. Syn męża Natalii Siwiec świętował urodziny w gronie najbliższych, wśród których pojawiła się Olwia Bieniuk.

Natalia Siwiec od dawna utrzymuje przyjacielskie stosunki z Jarosławem Bieniukiem i jego dziećmi. Gwiazdy nie raz wyjeżdżały na wspólne wakacje. Można było zobaczyć także, jak razem celebrują szczególne dla nich momenty.

Natalia stała się jedną z ulubionych cioć dzieci Bieniuka, z czego ogromnie się cieszy. Nic więc dziwnego, że gdy Mateusz Raduszewski, syn męża Siwiec – Mariusza Raduszewskiego, obchodził swoje 18. urodziny, zaprosił na nie Oliwię Bieniuk.

Nastolatkowie przyjaźnią się od dawna. Co jakiś czas publikują w sieci wspólne zdjęcia. Dwa lata temu wybrali się na Open’er Festival, gdzie wspólnie bawili się na koncercie Quebonafide. Wówczas towarzyszył im opiekun – ojciec Oliwii. W kolejnych edycjach Bieniuk i Raduszewski na tego typu imprezy będą mogli wychodzić już samodzielnie. Mateusz już jest pełnoletni, a Oliwia osiemnaście lat skończy za rok.

18. urodziny Mateusza Raduszewskiego

Ojciec Mateusza Raduszewskiego opublikował w internecie relację ze szczególnego dla jego syna dnia. Na krótkich nagraniach i zdjęciach możemy zobaczyć, jak nastolatek świętował przekroczenie granicy pełnoletności.

Mateusz razem z Oliwią wybrali się do centrum handlowego na zakupy. Być może w poszukiwaniu prezentu dla solenizanta. Po powrocie do domu na zaproszonych gości czekał tort. Wśród uczestników wydarzenia pojawili się najbliżsi Mateusza – Natalia Siwiec, jej mama, Mariusz Raduszewski, mała Mia i Oliwia.

Urodziny Mateusza Raduszewskiego

Urodziny Mateusza Raduszewskiego

W komentarzach pojawiło się mnóstwo urodzinowych życzeń od internautów:

  • Najlepszego dla Matiego od naszej ekipy.
  • Wszystkiego najlepszego.
  • Wszystkiego Najlepszego dla was i przede wszystkim dla Mateusza.
  • Sto lat Mateusz!

Przyjaźń Bieniuk i Raduszewskiego kwitnie. Kto wie, może w przyszłości przerodzi się w coś poważniejszego?


Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski

Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski

Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski

Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski

Oliwia Bieniuk i Natalia Siwiec

Oliwia Bieniuk i Natalia Siwiec

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×