Dumny jak paw Jarosław Bieniuk chwali się sukcesem córki. „Byłem wzruszony”. Oliwia spełniła swoje największe marznie

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk powoli realizuje swoje marzenia. W zeszłym roku zdała maturę, później wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, a teraz jej tata pochwalił się sukcesem córki. Nie ukrywa dumy. 

Oliwia Bieniuk nigdy nie ukrywała tego, że chce iść śladami swojej mamy. Ania Przybylska była jedną z bardziej utalentowanych i lubianych przez widzów aktorek. Niestety osiem lat temu przegrała walkę z nowotworem. Od tej pory Jarosław Bieniuk sam wychowywał troje dzieci. Wspaniale zdał ten trudny egzamin, a 20-letnia dzisiaj córka pary jest wschodzącą gwiazdą. Na swoim koncie ma już pierwsze występy przed kamerami, profesjonale sesje zdjęciowe, kontrakty reklamowe, a także udział w uwielbianym talent show.

W zeszłym roku Oliwia była jedną z gwiazd, które wzięły udział w Tańcu z Gwiazdami. Sprawiło to, że dała się poznać szerszej publiczności i zdobyła sporą ilość fanów. Chociaż jury niezbyt dobrze oceniało jej umiejętności na parkiecie, to widzowie obronili ją SMS-ami. Odpadła tuż przed ścisłym finałem. Teraz zaczyna nową drogę. Wszystkim pochwalił się dumny tata.

Oliwia Bieniuk zdała do szkoły aktorskiej

Oliwia powoli kroczy obraną przez siebie ścieżką i spełnia marzenia. Młoda celebrytka wychowała się w Trójmieście. Jej rodzinny dom znajduje się w Gdyni. Kilka tygodni temu pochwaliła się, że od września zamieszka w Warszawie.

Od końca września będę mieszkać w Warszawie z psiapsi – pochwaliła się internautom.

Teraz wiadomo, że nie jest to jedyna zmiana w życiu córki Ani Przybylskiej. Dumny Jarosław Bieniuk pochwalił się, że udało jej się spełnić największe marzenie i dostała się do szkoły aktorskiej.

Radość, wzruszenie, na pewno, bo wiem, ile pracy Oliwia włożyła w to i jak ciężko się dostać do takiej szkoły. Byłem bardzo dumny i wzruszony, bo to się wiąże na pewno z kolejnym etapem w naszym życiu rodzinnym – powiedział w rozmowie z serwisem Pomponik.

Były piłkarz bardzo się cieszy, ale jednocześnie przeżywa wyprowadzkę jedynej córki. W ich życiu nastąpiła prawdziwa rewolucja. Oliwa zamieszka kilkaset kilometrów od domu.

Córka na pewno wyprowadzi się z rodzinnego domu, więc dla każdego rodzica to takie mieszane uczucia. Z jednej strony radość, a z drugiej taki smutek, że ta mała Oliwia, która od 20 lat ze mną mieszka, nagle już nie będzie mieszkała.

Nie pozostaje nic innego, jak czekać na moment, w którym Oliwia zaliczy swój wielki debiut na dużym ekranie. Tego jej bardzo życzymy.


Oliwia Bieniuk wyprowadza się z rodzinnego gniazdka

Oliwia Bieniuk wyprowadza się z rodzinnego gniazdka

Oliwia Bieniuk gotowa do wyjścia

Oliwia Bieniuk gotowa do wyjścia

Oliwia Bieniuk - nowa fryzura

Oliwia Bieniuk - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×