Szukaj

Oliwia Bieniuk przefarbowała się na blond! Córka Anny Przybylskiej wygląda teraz jak gwiazda z okładki luksusowego pisma!

Oliwia Bieniukk przed chwilą zakończyła rok szkolny i ma dużo wolnego czasu. Postanowiła wykorzystać chwilę i udała się do fryzjera. To niesamowite, jak wspaniale teraz wygląda. Zawsze była śliczna, ale ta metamorfoza to jakieś szaleństwo!
Oliwia Bieniuk metamorfoza

Oliwia Bieniuk metamorfoza

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Od czasu śmierci swojej mamy zaczęła przyciągać zainteresowanie mediów. Zwłaszcza teraz, gdy jest już prawie dorosła. Nastolatka bardzo kocha swoich braci: Szymona i Jasia, i bardzo często opiekuje się nimi, gdy tata jest zajęty. Pomaga to jej ojcu realizować się zawodowo i zapewnić im utrzymanie na poziomie, do którego przywykli.

Nie dość, że jest tak mądra i uczynna, to jeszcze pięknie wygląda. To niebywałe połączenie sprawia, że już niedługo będzie na językach wszystkich! Już teraz zachwycają się nią media w całej Polsce. Przed chwilą skończył się rok szkolny, a Oliwka rozpoczęła 2 miesiące laby! Córka Anny Przybylskiej, podobnie jak córka Michała Wiśniewskiego (zobacz), postanowiła zmienić swój look na wakacje.

Oliwia Bieniuk blondynką

Przed chwilą na Instagramie wylądowało zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Oliwię Bieniuk jako blondynkę. Piękna różowa sukienka i pełne usta sprawiają, że nie można od niej oderwać wzroku! Jest niesamowicie podobna do Ani, która pewnie teraz z uśmiechem patrzy na swoją córeczkę i kibicuje jej z całych sił! Fani od razu zaczęli komplementować jej najnowsze zdjęcie:

  • ale ślicznotka
  • promieniejesz
  • nice!

Jarosław Bieniuk oraz młodsi bracia mogą być dumni z Oliwki! 17-latka jest wielkim powodem do zachwytu. Wielokrotnie pokazała swoje dobre serce oraz udowodniła, że nie jest rozkapryszonym dzieckiem sławnej pary, które strzela fochy, ale odpowiedzialną młodą kobietką, która wie, czego chce od życia!

View this post on Instagram

summer????

A post shared by oliwka???? (@oliwia.bieniuk) on

Zobacz: Oliwia Bieniuk postawiła cały show-biznes na nogi! Córka Ani Przybylskiej zdobyła się na przełomowe wyznanie!

Zobacz: Oliwia Bieniuk pokazuje coraz odważniejsze zdjęcia! Czy ta spódniczka nie jest zbyt krótka?

Zobacz: Jarosław Bieniuk traktuje swoje dzieci jak gwiazdy! Nie uwierzycie gdzie spędzili weekend


Oliwia Bieniuk - Instagram

Oliwia Bieniuk - Instagram

Oliwia Bieniuk blondynką

Oliwia Bieniuk blondynką

Oliwia Bieniuk pokazała nową sesję w pistacjowym golfiku

Oliwia Bieniuk pokazała nową sesję w pistacjowym golfiku

×