Córka Dawida Wolińskiego to już dorosła kobieta! Wygląda wspaniale! Zakochaliśmy się w jej spojrzeniu!

Dawid Woliński córka Oliwia zdjęcia

Dawid Woliński córka Oliwia zdjęcia

Dawid Woliński pokazał córkę Oliwię

Oliwia Betlejewska to córka Dawida Wolińskiego. Jak wygląda? Co studiuje? Projektant pokazał zdjęcie swojego jedynego dziecka na Instagramie, które spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Jak wygląda Oliwia Betlejewska?

O tym, że rodzina jest w życiu najważniejsza, doskonale wie Dawid Woliński. Najbliżsi towarzyszą mu w szczególnych chwilach, a taką bez wątpienia był pokaz nowej kolekcji stworzonej we współpracy z marką Martini, który swoją premierę miał 6 grudnia. Na jednym ze zdjęć opublikowanych przez projektanta możemy zobaczyć jego córkę – Oliwię Betlejewską.

Patrząc na zdjęcie Oliwii nie sposób nie zauważyć podobieństwa do znanego ojca. Oboje mają identyczne, przepiękne oczy i hipnotyzujące spojrzenie, łączy ich także podobny kolor włosów.

Trzeba przyznać, że Betlejewska wyrosła na piękną dziewczynę o doskonałej figurze. Z pewnością mogłaby wziąć udział w Top Model, w którym zmiotłaby konkurencję w pył. Córka Dawida Wolińskiego nie wiąże jednak swojej przyszłości z show-biznesem. Obecnie studiuje ceramikę artystyczną na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Ma takie zdolności manualne, do takich maleńkich rzeczy. Uwielbia robić paznokcie – wyznał projektant w rozmowie z Jastrząb Post.

Przypomnijmy, że Oliwia Betlejewska pojawiła się na świecie, kiedy Dawid miał 19 lat. Z ówczesną partnerką Basią, matką dziewczyny, nigdy Wolińskiego nie łączył ślub, chociaż bez wątpienia łączyła go miłość.

Kiedy on tak wyrósł?! Książę Louis zmienił się w ślicznego dżentelmena! Nie poznacie go na najnowszym zdjęciu!

Córka Iriny Shayk i Bradleya Coopera powala urodą! Odebrało nam mowę!

Co za uroda! Córka Marcina Łopuckiego wygląda jak gwiazda! Jest przepiękna!


Dawid Woliński pokazał rodzinne zdjęcie

Dawid Woliński pokazał rodzinne zdjęcie

Dawid Woliński, Oliwia Wolińska

Fotografia: Facebook

Dawid Woliński z córką Oliwią w 2007 roku

Dawid Woliński z córką Oliwią w 2007 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×