Tak Jacek Jelonek uczcił awans do półfinału „TzG”! Ukochany modela pokazał wszystko w sieci. Było romantycznie i bardzo HOT!

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak

Oliwer Kubiak pokazał, jak uczcił sukces Jacka Jalonka w Tańcu z gwiazdami. Model i aktywista LGBT już w poniedziałek zawalczy o awans do finału show. W przerwie pomiędzy przygotowaniami do półfinału spędził niezwykle romantyczny dzień z ukochanym. Wszystko pokazali w sieci.

Taniec z gwiazdami 13 zmierza ku końcowi. Przed nami dwa odcinki tanecznych zmagań gwiazd, które otrzymały jak dotąd najwięcej SMS-ów od widzów. O Kryształową Kulę walczą już tylko Ilona Krawczyńska, Wiesław Nowobilski i Jacek Jelonek. Ostatni z wymienionych stworzył pierwszy w historii polskiej wersji show duet męsko-męski. Występuje w parze z Michaelem Mikołajczukiem.

Para za swoje pląsy zbiera głównie dobre recenzje wśród internautów. Ich występy co tydzień są jednymi z najczęściej wyświetlanych w social mediach, co wskazuje na spore poparcie widowni. W przygotowaniach do poszczególnych odcinków Jacek może liczyć na wsparcie ukochanego. Oliwer Kubiak nie tylko zasiada co tydzień na widowni, dopingując swoją drugą połówkę na miejscu, ale także przekazuje mu masę słów wsparcia za pośrednictwem Instagrama.

Para, która poznała się dzięki programowi Prince Charming, w którym Jelonek był tytułowym księciem poszukującym miłości, właśnie uczciła sukces mężczyzny. Oliwer zamieścił na swoim profilu nagranie, na którym pogratulował Jackowi udziału w półfinale widowiska Polsatu.

Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek całują się, świętując sukces w Tańcu z gwiazdami

Ukochany Jacka udostępnił nagranie ze spaceru. Możemy na nim zobaczyć, jak panowie przytulają się, uśmiechają do kamery, a następnie całują. Do niezwykle romantycznego i bardzo gorącego wideo Kubiak dołączył następujący komentarz:

Misio w półfinale „TzG”! Chyba nikt nie włożył w to tyle ciężkiej pracy co Ty.

Na kolejnych nagraniach możemy podejrzeć, jak jedna z najbardziej znanych par gejowskich w Polsce spędza wolny od treningu dzień. Oliwer i Jacek wybrali się na wspólne zakupy i zawitali do włoskiej kawiarni. Zwieńczeniem ich romantycznego czasu jest zdjęcie z łóżka, na którym towarzyszy im adoptowany kilka miesięcy temu pupil Fluff.

Po trzech miesiącach w końcu wspólny leniwy poranek – napisał Kubiak, dodając hasztag „day off (dzień wolny)”.

Z takim wsparciem Jacek niezależnie od tego, czy awansuje do finału, czy nie, już teraz może czuć się jak zwycięzca.


Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak całują się

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak całują się

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak całują się

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak całują się

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak całują się

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak całują się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×