Szukaj

Tak mieszka Olivier Janiak. Przy okazji wiosennych porządków pokazał swój penthouse. W środku powiew luksusu

Jak mieszka Olivier Janiak?

Jak mieszka Olivier Janiak?

Olivier Janiak zabrał się za wielkie wiosenne sprzątanie. Pokazał, jak wyręcza Karolinę Malinowską z codziennych obowiązków. Myjąc okna, odsłonił kilka fragmentów swojego stylowego penthouse'u. Jak tam pięknie!

Olivier Janiak jest znanym polskim dziennikarzem, prezenterem telewizyjnym, konferansjerem i byłym modelem. Na początku pracował w biurze reklamy TVN, jednak w krótkim czasie otrzymał awans i poprowadził program Big Star Party. Od 2001 roku współprowadził Co za noc oraz Dzień dobry TVN. W okresie letnim prowadził cykle programów Miss Polonia 20012003. W 2005 roku poprowadził jeden z koncertów Sopot Festival. To on wymyślił i współprowadzi Projekt plaża.

Dziennikarz został prowadzącym reality show TVN-u Power couple. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, że pierwotnie miał być jednym z uczestników programu, jednak wspólnie z żoną musieli odrzucić tę propozycję, choć krótko po tym Olivier został gospodarzem programu.

Jest trochę tak, że moje pojawienie się w tym programie wynikało z pierwotnej propozycji, która trafiła do mnie i do Karoliny. Dostaliśmy zaproszenie do tego programu jeszcze w grudniu. Dostaliśmy też dwa linki do odcinków jednej wersji z RPA i drugiej izraelskiej, które miały nam przybliżyć na czym polega projekt, abyśmy mogli podjąć decyzję. Po jakimś czasie odpisaliśmy, że program jawi się jako fantastyczny i jest super wyzwaniem i chętnie byśmy to zrobili, ale logistyka nam na to nie pozwala.

Janiak prywatnie jest mężem Karoliny Malinowskiej, z którą doczekał się trzech synów – Christiana, Fryderyka Juliana. Para zadbała o to, aby stworzyć dla swoich pociech prawdziwą bezpieczną przystań. W ich domu każdy czuje się swobodnie i ma swoją przestrzeń. Niestety posiadanie pięknego penthouse’u z widokiem na panoramę Warszawy wymaga od nich sporych nakładów pracy. Dziennikarz pokazał, jak w jego domu wyglądają wiosenne porządki.

Olivier Janiak zabrał się za mycie okien

Korzyści płynących z posiadania widnego mieszkania nie sposób zliczyć, nie mniej jednak wiąże się to również z dużą ilością obowiązków. Olivier Janiak doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ponieważ właśnie zabrał się za wiosenne porządki. Prace porządkowe rozpoczął od mycia okien, których w jego mieszkaniu jest co najmniej kilkanaście.

Okno pogodowe. Śnieg już dzisiaj zelżał, słońce wyszło, światło idealne dla tej formy relaksu, jedno okno pękło. Jeszcze z dziesięć. Jaki kraj taki spiderman.
Spiderman życzy dobrego wieczoru.

Jak mieszkają Olivier Janiak i Karolina Malinowska z dziećmi?

Dziennikarz na zamieszczonych fotografiach pokazał fragment jednego z pomieszczeń, w którym podłogi pokryte są pięknymi deskami. Na pierwszy rzut oka widać, że Olivier wraz z żoną uwielbiają zieleń.

Pod wysokimi oknami znajduje się stopień, na którym ustawione są kaktusy oraz kwiaty z kolorowymi pąkami. Również na niewielkim stoliku z blatem polerowanym na wysoki połysk stoi wazon pełen kwiatów.

Z pomieszczenia rozciąga się widok na przestronny taras. Tam w dużej donicy rośnie iglak, a tuż obok niego inne rośliny. Po lewej stronie można zauważyć wysoki piedestał, na którym ustawiono czaszkę.

Janiak wraz z żoną urządził swoje mieszkanie w stylu glamour. Niemal w każdym z pomieszczeń dominują białe meble i eleganckie dodatki. W niektórych pokojach można dostrzec naleciałości stylu industrialnego takie, jak przeszklenia czy metalowe lampy. Całość wygląda jednak bardzo spójnie.

Olivier Janiak - jak mieszka?

Olivier Janiak – jak mieszka?

W jednym z pomieszczeń małżonkowie zdecydowali się na szklany sufit, który oddziela parter od piętra. O ile z pewnością wymaga to od nich przykładania szczególnej uwagi do pielęgnacji tej powierzchni, o tyle wrażenie, jakie wywołuje na gościach, wynagradza ten trud.

Olivier Janiak - jak mieszka?

Olivier Janiak – jak mieszka?

Przed Olivierem jeszcze dużo pracy, ale z pomocą najbliższych z pewnością szybko umyje wszystkie okna w swoim apartamencie.


Olivier Janiak - wiosenne porządki

Olivier Janiak - wiosenne porządki

Olivier Janiak - wiosenne porządki

Olivier Janiak - wiosenne porządki

Olivier Janiak - wiosenne porządki

Olivier Janiak - wiosenne porządki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×