Olivier Janiak i Karolina Malinowska na romantycznej randce. Lata mijają, a oni wciąż zakochani jak nastolatki

Olivier Janiak, Karolina Malinowska

Olivier Janiak, Karolina Malinowska

Olivier Janiak i Karolina Malinowska na romantycznych zdjęciach z Wenecji. Prawie 20 lat po ślubie, a ich uczucie kwitnie. Jak wyglądają?

Olivier Janiak życie zawodowe związał z show-biznesem. Pierwsze kroki w branży stawiał jako fotomodel, ale uznał, że to dziennikarstwo jest jego powołaniem. W 2001 roku zadebiutował w programie Co za tydzień? na antenie TVN, w którym relacjonuje wydarzenia ze świata rozrywki.

Dzięki pracy w telewizji poznał swoją przyszłą żonę, Karolinę Malinowską. Młody dziennikarz przeprowadził wywiad z modelką, a już po trzech miesiącach brali ślub.

Robiłem z nią wywiad. To był pokaz Arkadiusa, chyba w 2002 r. w Łazienkach. Ona była wielką gwiazdą światowych wybiegów i taki stremowany podszedłem do niej, żeby z nią porozmawiać, a ona powiedziała: „Nie teraz”. Pomyślałem: „Co za dziewczyna?! Po prostu zrzuciła mnie z pantałyku w 3 sekundy” i gdzieś tam się wszystko zaczęło – wspominał po latach.

Małżonkowie doczekali się trzech synów. W 2009 roku przyszedł na świat ich syn Fryderyk, dwa lata później – Christian, a w 2013 roku – Julian.

We wrześniu świętowali rocznicę. Janiak opublikował zdjęcie, które wykonano podczas jego ślubu z Karoliną.

19 lat / dzięki K / –  napisał.

Lata mijają, a ich uczucie ma się świetnie. Tego lata po raz pierwszy odkąd pojawiły się dzieci, wybrali się na urlop tylko we dwoje. Nie zabrakło zdjęć z tego czasu. Wiać, że świetnie się razem bawią, a upływ czasu tylko cementuje ich związek. W piątek Janiak pochwalił się, że zabrał żonę do Wenecji.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska na randce w Wenecji

Olivier Janiak postanowił zrobić żonie niespodziankę i zabrał ją do jednego z najbardziej romantycznych miast Europy, Wenecji. Pokazał zdjęcia i pochwalił się, że uszczęśliwił tym wyjazdem Karolinę Malinowską.

zabrałem dziewczynę do Wenecji, to Jej pierwszy raz  chyba się podoba – napisał.

Mimo że czas płynie, oboje od dnia ślubu bardzo się zmienili, to widać, że łączy ich niezmiennie głębokie uczucie. Nic dziwnego, że Karolina obdarzyła Oliviera całusem. Janiak zrobił jej cudowną niespodziankę.


Olivier Janiak, Karolina Malinowska

Olivier Janiak, Karolina Malinowska

Olivier Janiak, Karolina Malinowska

Olivier Janiak, Karolina Malinowska

Olivier Janiak i Karolina Malinowska - zdjęcie ślubne

Olivier Janiak i Karolina Malinowska - zdjęcie ślubne

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×