Szukaj

Olivier Janiak i Kuba Wesołowski – męska przyjaźń w show-biznesie

Olivier Janiak i Kuba Wesołowski

Olivier Janiak i Kuba Wesołowski

Kuba Wesołowski i Olivier Janiak uchodzą za jednych z najprzystojniejszych mężczyzn w kraju. Obaj mają świetne wyczucie stylu, doskonale odnajdują się w trendach. Panowie też od wielu lat, od początku kariery Kuby Wesołowskiego się  przyjaźnią się i poddają się tym samym przyjemnościom, takim jak palenie papierosów IQOS. Który z nich jest bardziej HOT? Zagłosuj w sondzie.

Olivier Janiak i Jakub Wesołowski to dwóch przystojnych mężczyzn, którzy nie od dziś obracają się w świecie show-biznesu. Mimo że wykonują różne zawody, to tak naprawdę łączy ich bardzo wiele – zarówno Olivier jak i Jakub mają dzieci, a także przepiękne żony. Podobnie jak one, panowie bardzo lubią o siebie dbać. Olivier na co dzień jest prezenterem programu Co za tydzień, w którym relacjonuje najważniejsze wydarzenia z czerwonych dywanów, zaś Jakub spełnia się jako aktor. Oglądać możemy go m.in. w serialu Na Wspólnej, gdzie z powodzeniem gra od pierwszego odcinka.

Obaj są także fanami niezwykle modnego wśród gwiazd gadżetu IQOS, który towarzyszy im zarówno w pracy, jak i w domu. Z dumą podkreślają, że należą do Iqosowych Freaków, podobnie jak Natalia Siwiec, Weronika Książkiewicz czy Marta Wierzbicka. Obaj są również w świetnej formie fizycznej, Kuba biega marotony i triathlony, Olivier od dłuższego czasu regularnie ćwiczy na siłowni. Zamienili też papierosy na mniej szkodliwe IQOS-y. Trzeba przyznać, że prezentują się fenomenalnie.

Jeśli porównamy ich stylizacje, to widać, że panowie stawiają na podobny styl – klasyczną elegancję i minimalizm, czyli coś, co zawsze jest w trendach. Choć obaj mają zupełnie różne typy urody – Janiakowi bliżej do Latynosa, zaś Kuba idealnie wpisuje się w słowiańskie kanony piękna, to obaj mają w sobie sporo wdzięku, którym hipnotyzują tłumy kobiet, tak jak podczas ostatniego weekendu nad morzem, gdzie nie mogli odgonić się od pięknych fanek.

Który z nich jest przystojniejszy? Olivier czy Jakub? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Dowiedz się więcej o IQOS.

Zobacz: Mąż Natalii Siwiec musiał dokonać drastycznej zmiany w życiu. Po tym jak został ojcem Natalia postawiła mu ultimatum…

Zobacz: Neony, spinki, duże kolczyki. Oto najgorętsze trendy na wiosnę i lato 2019! Gwiazdy już je lansują!

Zobacz: Rodzina Oliviera Janiaka znowu się powiększyła! Karolina Malinowska pochwaliła się wspaniałą nowiną! [WIDEO]


Olivier Janiak, Mariusz Raduszewski postawił na IQOS

Olivier Janiak, Mariusz Raduszewski postawił na IQOS

Olivier Janiak świętuje 14. rocznicę ślubu

Olivier Janiak świętuje 14. rocznicę ślubu

Olivier Janiak stawia na IQOS

Olivier Janiak stawia na IQOS

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×