Szukaj

Zagrała Bożenkę w Klanie, a potem wyleciała za granicę. Wystąpiła w „Top Model” i znalazła imponującą pracę

Olivia Sivelli – pierwsza Bożenka z Klanu

Olivia Sivelli – pierwsza Bożenka z Klanu

Olivia Sivelli jako pierwsza wcieliła się w postać Bożenki Lubicz w serialu Klan. Z produkcji zniknęła po dwóch latach. 27-latka już dawno wyprowadziła się z Polski. Jak dziś wygląda, co robi i gdzie mieszka?

Przez serial Klan przewinęła się cała plejada gwiazd. Produkcja wylansowała kilka nazwisk, które dzisiaj odcinają kupony od swojej popularności. Do ścisłej czołówki zaliczają się Kaja Paschalska, Paulina Holtz i Agnieszka Kaczorowska. Niewiele brakowało, a ostatnia z wymienionych nie dostałaby roli Bożenki Lubicz. Na początku w jej postać wcielała się inna aktorka.

Wierni fani Klanu doskonale pamiętają, że córkę Ryśka i Grażyny grała Olivia Sivelli. Co prawda na ekranie była obecna przez niespełna dwa lata, ale tyle wystarczyło, by zapadła widzom w pamięć. Popularność dziewczynki szybko rosła, co przełożyło się na kolejne oferty zawodowe.

Jako dziecko zwróciła na siebie uwagę producentów sztuk teatralnych i innych telewizyjnych hitów, m.in. Wygrany z kosmitą i W tym domu nie straszy. Swego czasu pojawiła się także w kampanii reklamowej margaryny Kasia. Potem jednak zniknęła z medialnego świecznika i skupiła się na edukacji. Po ukończeniu liceum w Warszawie rozpoczęła studia w Londynie.

Olivia Sivelli obecnie. Co dziś robi i jak wygląda pierwsza Bożenka z Klanu?

Olivia swoją przyszłość postanowiła związać z Wielką Brytanią. Dziś ma 27 lat, a aktorstwo zamieniła na modeling. Jej warunki wizualne docenili organizatorzy pokazów mody, którzy zaprosili ją do udziału w kilku projektach, w tym m.in. cyklu imprez odbywających się pod szyldem Top Model.

Posted by Olivia Sivelli on Sunday, June 11, 2017

Sivelli powala urodą, o czym możemy przekonać się, przeglądając jej profile w mediach społecznościowych. Jest wysoka, piękna i ma hipnotyzujący uśmiech. Przed aparatem czuje się jak ryba w wodzie, ale to niejedyne jej zajęcie.

Posted by Olivia Sivelli on Tuesday, April 10, 2012

Wirtualna Polska dotarła do informacji na temat tego, co obecnie robi pierwsza odtwórczyni roli Bożenki z Klanu. Okazuje się, że Sivelli skupiła się również na niesieniu pomocy potrzebującym. Była aktorka może poszczycić się szczerozłotym serce. Na co dzień pracuje w pogotowiu ratunkowym i jest zaangażowana w działalność charytatywną.


Olivia Sivelli (pierwsza Bożenka z Klanu)

Olivia Sivelli (pierwsza Bożenka z Klanu)

Olivia Sivelli (pierwsza Bożenka z Klanu)

Olivia Sivelli (pierwsza Bożenka z Klanu)

Olivia Sivelli (pierwsza Bożenka z Klanu)

Olivia Sivelli (pierwsza Bożenka z Klanu)

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×