Skrzywdzona przez fryzjera Olga z „Top Model” pokazała się odmieniona. Krótkie włosy to przeszłość. Teraz zachwyca jak nigdy

Olga Król

Olga Król

Olga Król przeszła kolejną metamorfozę. Gwiazda Top Model powróciła do długich włosów. Jak teraz wygląda?

Modelka Olga Król brała udział w dziesiątej edycji Top Model. Stałą częścią programu są metamorfozy. Dziewczynie ścięto w jego trakcie włosy, co początkowo bardzo przeżywała. Internauci zarzucali jej, że wygląda jak mały chłopiec. Zresztą wkrótce potem odpadła z programu. Do historii przejdzie sytuacja, kiedy to zarzuciła swojemu partnerowi, że śmierdzi mu z buzi.

Krytycznie do zachowania Olgi odniosła się m.in. Marta Sędzicka. Modelka powiedziała:

Jak można cisnąć na panelu faceta, który pomagał na sesji, znosił humorki? Olga tak dowaliła, że dawno nie byłam aż tak w szoku. Mi się samej przykro zrobiło.

Po czasie sama Olga zdecydowała się przeprosić za swoje zachowanie z programu. Napisała na Instagramie:

Zastanawiałam się nad tym, czy pisać ten post i czy warto wracać do pewnych sytuacji pokazanych w programie. Czuję się źle z tym, co powiedziałam. Sądziłam, że szczerość jest najlepszym wyjściem z każdej sytuacji. Dziś wiem, że ważniejsza jest empatia, szacunek do drugiego człowieka. Ta lekcja nie była przyjemna i myślę, że już na zawsze zostawi we mnie swój ślad. Mam świadomość tego, że popełniłam błąd, a słowa, które wypowiedziałam powinny paść w zupełnie innym miejscu, w zupełnie inny sposób.. Jedyne co mogę teraz zrobić to przeprosić i zapewnić, że dzisiaj postąpiłabym inaczej.

Pełen post możecie zobaczyć poniżej.

Olga Król przeszła kolejną metamorfozę. Jak wygląda?

Olga Król przez długi czas po programie pokazywała się we fryzurze „na boba”. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie zrobione na tle monumentalnego Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Miała na nim długą, blond perukę. Zdjęcie podpisała:

A może…?

Czyżby zastanawiała się nad zapuszczeniem włosów i zmianą ich koloru? Trzeba przyznać, że w takim wydaniu wygląda bardzo dobrze! A co na to jej fani? Pisali m.in.:

  • Pięknie ci tak, naprawdę.
  • Cudownie.
  • Myślałam, że to Maffashion.

Niestety, po czasie wpis Olgi został przez nią usunięty. Zdjęcie spod PKiN zobaczycie w naszej galerii zdjęciowej. Możecie porównać jej look z tej fotki z tym, którym wyróżnia się na co dzień.


Olga Król z kolejną metamorfozą

Olga Król z kolejną metamorfozą

Olga Król w krótkich włosach

Olga Król w krótkich włosach

Olga Król w krótkich włosach

Olga Król w krótkich włosach

Komentarze