Olga Król z „Top Model” na zawsze pożegnała się z nieudaną fryzurą. Po metamorfozie to zupełnie inna osoba. „Dziś długie i jasne”

Olga Król

Olga Król

Olga Król dała się zapamiętać widzom programu Top Model głównie ze względu na nietrafioną metamorfozę. Teraz postanowiła kolejny raz zmienić fryzurę. Jak wygląda w długich jasnych włosach?

Olga Król była uczestniczką 10. edycji programu Top Model. O aspirującej modelce zrobiło się bardzo głośno i chociaż w nie wygrała programu, to zdecydowanie zapadła w pamięć widzom show. Stałym elementem kolejnych edycji są metamorfozy, które odbywają się zaraz po tym, jak uczestnicy trafiają do domu modelek i modeli. Już wówczas o Oldze zrobiło się bardzo głośno ze względu na bardzo radykalną zmianę fryzury.

Na castingu pojawiła się w bardzo długich włosach, a fryzjer zajmujący się metamorfozami uczestników podjął decyzję o tym, aby ściąć pasma bardzo krótko, co nie tylko nie spodobało się samej modelce, ale też widzom programu. Po tym odcinku pojawiło się wiele krytycznych uwag. Sympatycy talent show byli wyjątkowo niezadowoleni z tego, co zobaczyli na ekranie i twierdzili, że w nowej fryzurze Olga wygląda, jak „mały chłopiec”.

Olga Król ma nową fryzurę. Jak zmieniła się od czasu Top Model?

Olga od czasu udziału w formacie jest bardzo aktywna na Instagramie. Widzowie, którzy śledzili jej poczynania na antenie nadal interesują się tym, co dzieje się w życiu prywatnym modelki. Wiadomo, że znalazła ona dla siebie miejsce w branży. W jej social mediach możemy znaleźć sporo postów, na których widać, ją w kolejnych sesjach zdjęciowych. Dzisiaj postanowiła jednak zaskoczyć poważną zmianą wizerunku.

Od czasu słynnej metamorfozy z programu Olga nie ścinała już włosów i cały czas je zapuszczała. Teraz jednak postanowiła przyspieszyć ten efekt i zdecydowała się doczepić pasma, a także zdecydowanie rozjaśnić włosy. Efektem jej przemiany pochwalił się fryzjer, który wcześniej była autorem nieudanego cięcia.

W zeszłym toku oberwałem za metamorfozę Olgi w Top Model.
Czy słusznie⁉️ niech odpowiedzą sobie Ci którzy życzyli mi śmierci…
Jak widać żadna zmiana włosów nie jest na stałe.
W zeszłym roku bardzo krótkie i ciemne ,dziś dlugie i jasne.
A TOBIE KTÓRA WERSJA OLGI PODOBA SIĘ NAJBARDZIEJ⁉️

W takim wydaniu Olga zdecydowanie bardzo spodobała się internautom, którzy nie szczędzą komplementów.

  • Wyglądasz olśniewająco.
  • Długie!
  • Śliczna.
  • Wow!
  • Pięknie.

Fanom Olga zdecydowanie bardziej podoba się w długich włosach. A wam przypadła do gustu jej nowa fryzura?


Olga Król

Olga Król

Olga Król - metamorfozy Top Model 10.

Olga Król - metamorfozy Top Model 10.

Olga Król

Olga Król

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×