40-letni reżyser nie żyje. Olga Kalicka pożegnała przyjaciela: „Koronawirus odbiera nam przyjaciół”

Olga Kalicka

Olga Kalicka

Olga Kalicka w żałobie. Aktorka pożegnała przyjaciela, z którym miała okazję współpracować przy kilku projektach. Nie żyje 40-letni artysta.

Pandemia koronawirusa zbiera coraz większe żniwa. Z oficjalnych statystyk WHO wynika, że dotychczas walkę z wirusem SARS-CoV-2 przegrało ponad 1,2 miliona osób na świecie, w tym 6102 w Polsce. Prognozy na najbliższe tygodnie nie wyglądają optymistycznie. Według cenionego jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego, listopad będzie najtrudniejszym miesiącem dla kraju.

Na COVID-19 zmarło już wiele gwiazd. Niedawno pożegnaliśmy Dariusza Gnatowskiego. Teraz dowiedzieliśmy się o śmierci kolejnego artysty cenionego w środowisku. Pożegnała go Olga Kalicka.

Olga Kalicka żegna przyjaciela. Zmarł na koronawirusa

Gwiazda Rodzinki.pl poinformowała fanów na Instagramie o stracie bliskiej osoby. Nie żyje Giovanny Castellanos – ceniony reżyser teatralny. Miał zaledwie 40 lat. Pod wrażeniem jego talentu byli producenci w Polsce i za granicą. Głównie odpowiadał za spektakle wystawiane w krakowskim Teatrze Bagatela.

Giova. Wrzucam nasze zdjęcie w kolorze, bo taki pozostaniesz w mojej pamięci! Urządzaj tam na górze anielski teatr…

Giovanny Castellanos – reżyser sztuki „Nie książka zdobi człowieka”, z którym miałam niesamowitą przyjemność pracować i miałam nadzieję na niejeden wspólny spektakl…

To nie są żarty! Koronawirus odbiera nam przyjaciół, rodziny… Musimy na siebie uważać! Dbajmy o siebie i bliskich. Czasami to tylko kilka dni, godzin… – napisała Olga Kalicka.

O śmierci Giovanny’ego jako pierwszy poinformował Teatr Bagatela, publikując na Facebooku następujący komunikat:

Z niedowierzaniem i wielką przykrością przekazujemy Wam bardzo smutną wiadomość. Dzisiaj zmarł Giovanny Castellanos. Kapitalny, wspaniały, ciepły i pełen radości życia człowiek. Jeszcze dosłownie kilka dni temu pracował nad przygotowaniem premiery 'Ich czworo'. Będzie nam brakować jego energii, talentu i serdeczności. Giova, Giova…

Łączymy się w bólu z bliskimi mężczyzny.


Giovanny Castellanos nie żyje

Giovanny Castellanos nie żyje

Giovanny Castellanos nie żyje

Giovanny Castellanos nie żyje

Giovanny Castellanos nie żyje

Giovanny Castellanos nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×