Szukaj

Olga Kalicka idzie jak burza! Bezlitośnie wykosiła konkurencję i dostała główną rolę w drogiej zagranicznej produkcji!

Olga Kalicka zagra główną rolę w rosyjskim filmie

Trzy tygodnie temu informowaliśmy, że Olga Kalicka ma szansę rozwinąć swoją karierę i wyfrunąć na sąsiedzki rynek filmowy, który nie oszczędza na swoich produkcjach. Gwiazda, która dała się poznać szerszej publiczności jako Madziarodzince.pl została zaproszona do Moskwy na wyjątkowo ważny casting:

Ostatnio Olgę zaproszono do Moskwy na casting do filmu historycznego i wypadła naprawdę dobrze. Rosjanie byli zachwyceni, ale ona nie chce zapeszać, bo konkurencja była silna. Przy pięknych dziewczynach, w dodatku znanych w Rosji, czuła się trochę onieśmielona. Miała sygnały, że reżyser jest zainteresowany, ale na ostateczną decyzję musi poczekać. Na razie już szkoli się w języku rosyjskim – twierdzi informator jednego z tabloidów

Okazuje się, że nieśmiałość była zupełnie nie na miejscu, bo śliczna aktorka wykosiła konkurencję w pień i zgarnęła jedną z głównych ról w wysokobudżetowej produkcji kostiumowej:

Olga zagra w wysokobudżetowym kostiumowym filmie historycznym. Będzie żoną cara Borysa Godunowa, która robiła rewolucję na dworze moskiewskim – wyznał informator Faktu

Doskonałą wiadomością jest też fakt, że nie będziecie musieli jechać do Rosji żeby zobaczyć Kalicką w akcji! Film zostanie rozpowszechniony w całej Europie, co jest doskonałą informacją nie tylko dla fanów ale również dla samej zainteresowanej.

Myślicie, że to przełomowy moment w jej karierze?

Zobacz: Gwiazda “rodzinki.pl” właśnie wchodzi na międzynarodowy rynek! Dostała zaproszenie na casting i wykosiła konkurencję!

Zobacz: Olga Kalicka zmieniła fryzurę! Młodziutka aktorka poszalała i teraz wygląda zupełnie jak Ewa Farna!

Zobacz: Olga Kalicka dorabia na boku! Młodziutka aktorka wykorzystała swoje wdzięki i wkręciła się w intratny biznes!


Olga Kalicka – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 1

Olga Kalicka – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 1

Olga Kalicka - TeleKamery 2018

Olga Kalicka - TeleKamery 2018

Olga Kalicka - Così è la vita, premiera sztuki

Olga Kalicka - Così è la vita, premiera sztuki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×