Szukaj

Ciężarna Olga Kalicka świętuje urodziny partnera. Z tej okazji pokazała piękny brzuszek i ukochanego!

Olga Kalicka partner

Ciężarna Olga Kalicka świętuje urodziny chłopaka

Olga Kalicka w zaawansowanej ciąży z ogromnym brzuszkiem świętuje urodziny swojego chłopaka. Jak wygląda jej ukochany? Zobaczcie zdjęcie

Jak wygląda partner Olgi Kalickiej?

Olga Kalicka niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka, którą szersza publiczność zna przede wszystkim z rodzinki.pl, ale również z show World of Dance, w trakcie wakacji ogłosiła szczęśliwą nowinę na Instagramie. Zaledwie kilka tygodni wcześniej przyznała się również do tego, że jest w związku. Od czasu Macieja Musiała fani nie mieli pojęcia co dzieje się w jej życiu prywatnym. Dopiero od niedawna Olga nieco chętniej chwali się tym, co spotyka ją poza planem filmowym.

Świętując 25 urodziny swojego partnera, Kalicka postanowiła pochwalić się przepięknym rodzinnym zdjęciem na swoim profilu. Na fotografii możemy nie tylko dokładnie przyjrzeć się brzuszkowi aktorki, ale również przystojnemu partnerowi Olgi. Trzeba przyznać, że jej ukochany robi wrażenie. Przede wszystkim jednak wrażenie robi atmosfera, która bije ze zdjęcia. Na pierwszy rzut oka widać, że gwiazda rodzinki.pl jest bardzo szczęśliwa, a czas oczekiwania na wejście w rolę życia i ogromne zmiany wiążące się z narodzinami dziecka spędza w sielankowej atmosferze.

Aktorka w rozmowie z mediami nie ukrywa, że oboje nie mogą się już doczekać narodzin maleństwa. Jakiej będzie płci? Co prawda wyprawiła baby shower, ale nie zdradziła jeszcze fanom płci swojego pierwszego dziecka – złote dekoracje nie pomogły w zidentyfikowaniu jej samodzielnie. 😉

Myślicie, że będzie synek czy córeczka?

Olga Kalicka przed porodem zaczęła wyglądać jak Adele! Ciąża zmieniła ją niesamowicie!

Na to zdjęcie czekał cały show-biznes! Olga Kalicka zaprezentowała swoje krągłości w pełnej okazałości! Wygląda zjawiskowo!

Ciężarna Olga Kalicka największą atrakcją „World of Dance”! Jej duży brzuch był w centrum uwagi wszystkich fotoreporterów!


Olga Kalicka świętuje urodziny partnera

Olga Kalicka świętuje urodziny partnera

Olga Kalicka wyprawiła baby shower

Olga Kalicka wyprawiła baby shower

Olga Kalicka wyprawiła baby shower

Olga Kalicka wyprawiła baby shower

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×