Olga Kalicka została mamą, teraz zostanie żoną? Wyciekły szczegóły dotyczące ślubu!

Olga Kalicka Ślub

Olga Kalicka Ślub

Olga Kalicka szykuje się do ślubu?

Olga Kalicka kilkanaście dni temu po raz pierwszy została mamą. Aktorka i jej narzeczony Cezary Nowak doczekali się syna. Kiedy gwiazda zamierza stanąć przed ołtarzem i zalegalizować swój związek? 

Olga Kalicka rok 2018 na pewno będzie wspominała bardzo ciepło. Gwiazda odnalazła wielką miłość w osobie Cezarego Nowaka i przyjęła jego oświadczyny. W 2018 roku zaszła również w ciążę, czym pochwaliła się fanom na Instagramie, przy okazji prezentując zdjęcie przystojnego partnera. Niedawno okres oczekiwania na narodziny dziecka dobiegł końca. Zamiast uroczego ciążowego brzuszka Kalicka cieszy się teraz słodkim chłopcem, którego również pokazała swoim wielbicielom w social mediach. Pojawia się jednak pytanie: kiedy – i czy w ogóle – zamierza stanąć przed ołtarzem?

Jak donosi Twoje Imperium, na ślub Olgi prawdopodobnie nie będziemy musieli czekać bardzo długo. Gwiazda wywodzi się bowiem z religijnej, porządnej rodziny, której nie do końca ma się podobać fakt, że aktorka żyje na tak zwaną „kocią łapę”. Według magazynu Olga i Cezary prawdopodobnie połączą przyjemne z pożytecznym i wyprawią wesele razem z chrzcinami syna już w Wielkanoc. Mają sporo czasu na przygotowania, a Kalicka – na powrót do nienagannej sylwetki po porodzie. W końcu każda panna młoda chce wyglądać zachwycająco w swoim wielkim dniu. 😉

Myślicie, że tabloid się nie myli i rzeczywiście wezmą ślub już wiosną?

Olga Kalicka pokazała synka! Jego imponująca fryzura zrobiła wrażenie na fanach! „Włosy ma konkret”

Olga Kalicka zafundowała wspaniały widok! W święta pokazała swoje imponujące krągłości

Olga Kalicka urodziła! Pokazała pierwsze zdjęcie swojego słodkiego synka


Olga Kalicka z synkiem

Olga Kalicka z synkiem

Olga Kalicka urodziła synka

Olga Kalicka urodziła synka

Olga Kalicka z narzeczonym

Olga Kalicka z narzeczonym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×