Olga Kalicka uzewnętrznia się po rozstaniu: „Ostatnie tygodnie nie należały do najłatwiejszych”. Jak spędzi sylwestra?

Olga Kalicka i Cezary Nowak

Olga Kalicka i Cezary Nowak

Olga Kalicka opublikowała szczery wpis na swoim Instagramie. Aktorka przyznała, że kończący się rok 2021 nie był dla niej łaskawy. Wszystko przez rozstanie z ojcem jej dziecka.

Olga Kalicka studiowała na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jej przygoda aktorska rozpoczęła się od występów na deskach teatru. Prawdziwa popularność spadła na nią w momencie, gdy dołączyła do obsady serialu Rodzinka.pl. Produkcja jednak zdecydowała się na zakończenie komedii. Wkrótce później 28-latka poinformowała, że zaszła w ciążę.

Aktorka przez wiele lat była związana z Cezarym Nowakiem. Para poznała się w szkolnej ławce w gimnazjum. Później jednak ich drogi się rozeszły. Mężczyzna wyjechał na studia do Stanów Zjednoczonych. Po pewnym czasie wrócił do Polski i zaczęli ponownie się spotykać. Ich przyjaźń przerodziła się w miłość. W 2019 roku para powitała na świecie synka Aleksa. Tuż po tym Cezary oświadczył się gwieździe.

Z powodu wybuchu pandemii koronawirusa uroczystość musiała zostać odłożona na późniejszy czas. Ostatecznie jednak do ślubu nie doszło. Olga dwa tygodnie temu potwierdziła, że jej związek się zakończył. Zapewniła jednak, że dla dobra dziecka, pozostanie w dobrych relacjach ze swoim byłym partnerem.

Olga Kalicka uzewnętrznia się na Instagramie

Olga Kalicka prężnie rozwija również swoje social media. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 450 tysięcy użytkowników. To tam gwiazda chętnie się uzewnętrznia. Właśnie opublikowała post, w którym przyznała, że ostatnie tygodnie były dla niej wyjątkowo trudne:

Wracam do Was… choć ostatnie tygodnie nie należały do najłatwiejszych to… ten rok przyniósł mi tak wiele.

Gwiazda stara się optymistycznie patrzeć w przyszłość. W dalszej części wpisu zdradziła, że minione wydarzenia sporo ją nauczyły:

Tak dużo się nauczyłam i widzę, że wciąż do odrobienia mam jeszcze sporo lekcji. Będę jutro żegnać stary rok z wdzięcznością i gotowością na NOWE.

Na sam koniec zdradziła, jakie ma plany sylwestrowe:

Jutro spędzam Sylwestra w pracy podczas spektakli „Umrzeć ze śmiechu”, a wy jakie macie plany? Jakie przemyślenia? – zapytała fanów.

Jesteście fanami Olgi Kalickiej?


Olga Kalicka zaręczyła się pół roku temu

Olga Kalicka zaręczyła się pół roku temu

Olga Kalicka pokazała pierścionek zaręczynowy

Olga Kalicka pokazała pierścionek zaręczynowy

Olga Kalicka z ciążowym brzuszkiem

Olga Kalicka z ciążowym brzuszkiem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Celebryckie patologii ciąg dalszy.
  A normalni ludzie zakompleksieni żyją, że mają „zwykłe ” mieszkanie, średniej klasy auto, wakacje nad Bałtykiem…
  Kochani, życzę Wam cudownych wakacji z Waszymi rodzinami nad Bałtykiem czy na dzialeczce, szczescia w Waszych mieszkankach przytulnych a nie na pokaz. Zanzibary na krzywy ryj u sponsora czy wozki ze skrzydlami dla dzieci szczęścia nie gwarantują. Niech ci celebryci nam zazdroszczą normalności i zycia za swoje

 • Olo pisze:

  Bezpłciowa ameba z parciem na szkło, aktorka? phi obok aktorki to ona nawet nie stała. Biedna porzucona, niech się pomodli, zaraz jej jezusek ześle nowego gacha

  ameba z parciem na szkło, aktorka? phi obok aktorki to ona nawet nie stała. Biedna porzucona, niech się pomodli, zaraz jej jezusek ześle nowego gacha.

 • Gośćkobieta pisze:

  Miła,sympatyczna dziewczyna.Duzo szczęście życzę

 • Gość pisze:

  Ortografia na poziomie analfabetyzmu….

 • true pisze:

  Najbardziej durna i nudna aktorzyca.Od kad pojawila sie w Rodzince Pl to przestalam juz ogladac ten serial.W cale sie nie dziwne gosciowi,ze zostawil ta szkaradna ruda kite

  • Gość pisze:

   Ortografia na poziomie analfabetyzmu… Bez komentarza..

  • Gość Maks pisze:

   Mentalność twoja jest na poziomie pantofelka , a dla ułatwienia dodam, że nie chodzi o bucik…..

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×