Co za stylowa suknia ślubna! Olga Kalicka wrzuciła zdjęcie prosto po ceremonii. Internauci pospieszyli z gratulacjami

Olga Kalicka

Olga Kalicka

Olga Kalicka na Instagramie opublikowała zdjęcia ze ślubu. Zjawiskowa suknia i wzruszający wpis poruszyły internautów.

Olga Kalicka to aktorka, którą widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Magdy w serialu Rodzinka.pl. Po zakończeniu emisji produkcji postanowiła całkowicie skupić się na własnej rodzinie. Na początku 2019 roku została po raz pierwszy mamą. Na świat przyszedł jej synek Aleks. Od tamtej pory łączy karierę z macierzyństwem. Pojawia się na deskach teatru, bardzo prężnie rozwija swoje konto na Instagramie, a także rozkręca własny biznes – zdecydowała się jakiś czas temu otworzyć własną markę odzieżową.

Marka działa już półtora roku. Ruszyłyśmy we dwie, dwa tygodnie przed covidem więc w dość trudnym momencie i od razu rozwijanie marki było zarządzaniem marki w kryzysie, więc to nie było łatwe. Natomiast idzie nam bardzo fajnie, bardzo się z tego cieszę bo na maksa się w tym spełniam, też super się dogaduję z moją przyjaciółką, która jest moją wspólniczką – mówiła Kalicka w rozmowie z Jastrząb Post.

Kalicka od wielu lat jest w szczęśliwym związku z Cezarym Nowakiem, który jest ojcem jej dziecka. Para od jakiegoś czasu jest zaręczona. Od kiedy na jej palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy fani gorączkowo dopytywali kiedy zakochani powiedzą sakramentalne tak. Pierwotnie uroczystość miała się odbyć jeszcze w tym roku. Plany narzeczonym pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa.

Wciąż nie mamy żadnej konkretnej daty, więc raczej nic się nie zmieni. Sytuacja wkoło jest jaka jest… – mówiła Olga Kalicka w magazynie Świat i Ludzie.

Tymczasem na profilu Olgi na Instagramie pojawiły się zdjęcia ze ślubu…

Olga Kalicka opublikowała zdjęcia ze ślubu

Na instagramowym profilu Olgi Kalickiej pojawiły się zdjęcia ze ślubu. Piękna suknia i wzruszający opis rozrzewniły internautów. Tym razem za mąż wyszła przyjaciółka aktorki.

Moja Kochana najcudowniejsza Olga. Znamy się od 18 lat i wierzę, że ta przyjaźń przetrwa wszystko. Gratuluję Ci Oluś, kocham Cię i jestem dziś najszczęśliwsza widząc Ciebie szczęśliwą – napisała.

Olga Kalicka wybrała piękną stylizację i sama promieniała szczęściem. Widać, że panie są sobie bliskie. Internauci pospieszyli z gratulacjami dla panny młodej, ale tez dla wieloletniej przyjaźni. Być może i aktorce uda się wkrótce zrealizować ślubne plany.


Olga Kalicka na ślubie przyjaciółki

Olga Kalicka na ślubie przyjaciółki

Jak mieszka Olga Kalicka

Jak mieszka Olga Kalicka

Jak mieszka Olga Kalicka

Jak mieszka Olga Kalicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×