Olga Kalicka i jej parter zmienili plany. Ślubu nie będzie

Olga Kalicka

Olga Kalicka

Olga Kalicka wraz z partnerem planowali ślub. Jednak gwiazda musiała go odwołać. Co wpłynęło na jej decyzję? Czy uroczystość w ogóle się odbędzie?

Olga Kalicka na początku zeszłego roku została mamą. Aktorka powitała na świecie synka, Aleksego. Od momentu, w którym chłopczyk pojawił się na świecie, stara się łączyć karierę z wychowywaniem dziecka, co wychodzi jej doskonale.

Miesiąc po urodzeniu dziecka, jego ojciec poprosił aktorkę o rękę. Cezary Nowak zna Olgę od lat, jednak stosunkowo niedawno para zdecydowała się na wspólne życie. Bardzo szybko założyli rodzinę. Teraz planowali ślub, jednak musieli przełożyć go w czasie.

Olga Kalicka musiała odwołać ślub

W listopadzie Olga w rozmowie z magazynem Party zdradziła, że planuje ślub. Jednak nie zajmowała się nim osobiście, skorzystała z wedding plannerki.

Przy małym dziecku, nowym sezonie „Rodzinki.pl” i spektaklach z Teatrem Kwadrat, nie mam czasu na organizację uroczystości. Cezary również jest bardzo zajęty, a wolny czas też poświęca naszemu synkowi. Obojgu nam byłoby trudno zaangażować się w przygotowania do ważnej ceremonii. Ale moja bardzo dobra koleżanka jest wedding plannerką i nam pomaga – mówiła Olga w rozmowie z dwutygodnikiem.

Niestety pandemia koronawirusa sprawiła, że plany ślubne musiały zostać przełożone na inny termin. Kalicka myślała o zorganizowaniu uroczystości za granicą, jednak koszty takiego przedsięwzięcia są zdecydowanie wyższe niż w Polsce. Poza tym loty zagraniczne zostały zawieszone w marcu. Na domiar złego aktualna liczba gości na uroczystości, może wynosić maksymalnie 50 osób. To dla aktorki zbyt mało.

Olga chce zaprosić na wesele 200 osób, a tak liczne zgromadzenia na razie są niemożliwe. Co więcej, część rodziny jej partnera Cezarego mieszka w USA, więc ich przyjazd byłby utrudniony – mówi Fleszowi osoba z otoczenia aktorki.

Co więcej, Olga od czerwca będzie pochłonięta pracą. Gwiazda zagra jedną z głównych ról w filmie Dziewczyny z Dubaju. Zdjęcia będą kręcone w Polsce, ale i w Europie Południowej. Na szczęście tata Aleksa będzie zajmował się synkiem podczas jej nieobecności.


Olga Kalicka - chrzest święty syna

Olga Kalicka - chrzest święty syna

Olga Kalicka i Cezary - pierwsze urodziny syna

Olga Kalicka i Cezary - pierwsze urodziny syna

Olga Kalicka - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Olga Kalicka - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×