Szukaj

Gwiazda „rodzinki.pl” właśnie wchodzi na międzynarodowy rynek! Dostała zaproszenie na casting i wykosiła konkurencję!

Rodzinka.pl

Rodzinka.pl

Olga Kalicka zagra w rosyjskim filmie kostiumowym?

O Oldze Kalickiej robi się ostatnio coraz głośniej. Podobnie jak Julia Wieniawa, gwiazda zaczynała karierę w hitowej rodzince.pl i ma przed sobą coraz szerszy wachlarz możliwości. Jej młodsza koleżanka bryluje na salonach w Polsce, jest nową gwiazdą Patryka Vegi i rozwija swoją muzyczną przyszłość. Kalicka skupiła się na tańcu i aktorstwie, co było świetną decyzją – jak się okazuje, śliczna ukochana Tomka Boskiego ma szansę na rolę w zagranicznym filmie. Taka szansa może zmienić wszystko.

Jak donosi Fakt, Kalicka dostała zaproszenie na casting do rosyjskiej produkcji. Idzie w ślady Pawła Deląga i Joanny Moro, którzy za wschodnią granicą są już doskonale rozpoznawalni:

Ostatnio Olgę zaproszono do Moskwy na casting do filmu historycznego i wypadła naprawdę dobrze. Rosjanie byli zachwyceni, ale ona nie chce zapeszać, bo konkurencja była silna. Przy pięknych dziewczynach, w dodatku znanych w Rosji, czuła się trochę onieśmielona. Miała sygnały, że reżyser jest zainteresowany, ale na ostateczną decyzję musi poczekać. Na razie już szkoli się w języku rosyjskim – twierdzi informator tabloidu

Olga jest niezwykle zdolną młodą aktorką i bez wątpienia udział w produkcji innej niż polska byłby dla niej niezwykle obiecującym startem w wielkim świecie. Jak myślicie, uda jej się dostać rolę i zachwycić Rosję?

Seksowna Olga Kalicka na TeleKamerach 2018 zaczarowała wszystkich swoim nagim biustem!

Olga Kalicka zmieniła fryzurę! Młodziutka aktorka poszalała i teraz wygląda zupełnie jak Ewa Farna!

Olga Kalicka dorabia na boku! Młodziutka aktorka wykorzystała swoje wdzięki i wkręciła się w intratny biznes!

 


Olga Kalicka zmieniła fryzurę!

Olga Kalicka zmieniła fryzurę!

Maciej Musiał i Olga Kalicka są parą?

Maciej Musiał i Olga Kalicka są parą?

Olga Kalicka - TeleKamery 2018

Olga Kalicka - TeleKamery 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×