Olga Kalicka dodała wpis po pogrzebie Żory. Na cmentarzu wydarzyło się coś niesamowitego. Żałobnicy zdobyli się na piękny gest

Olga Kalicka i Żora Korolyov

Olga Kalicka i Żora Korolyov

Olga Kalicka i Żora Korolyov byli przyjaciółmi. Wczoraj odbył się pogrzeb 34-letniego tancerza. Aktorka wspomina, co wydarzyło się podczas jego ostatniej drogi. To niezwykły gest. 

Olga Kalicka to aktorka, która ogromną popularność zyskała pojawiać się w serialu Rodznika.pl. występowała tam przez kilka lat i dosłownie dorastała na oczach widzów. Wcieliła się w postać Magdy, czyli ukochanej najstarszego z braci Boskich. Gwiazda działa nie tylko na scenie, ale ma też własną markę odzieżową, która cieszy się sporym zainteresowaniem klientek.

Wszystko to umiejętnie łączy z macierzyństwem. W 2019 roku na świat przyszedł jej synek Aleks. Jeszcze do niedawna stanowiła również piękny duet z jego ojcem, Cezarym Nowakiem. Jakiś czas temu poinformowała jednak, że nie są już razem. Informację tę przekazała w social mediach. Krótko po rozstaniu musiała się zmierzyć z kolejnym wielkim ciosem, czyli śmiercią Żory Korolyova. Aktorka przyjaźniła się z tancerzem i jego ukochaną.

Olga Kalicka zabrała głos po pogrzebie Żory Korolyova

Żora Korolyov zmarł 21 grudnia 2021 roku. Informację tę w sieci przekazali jego przyjaciele, a wszystko po kilku godzinach potwierdziła także jego dziewczyna, Ewelina Bator, z którym był związany przez 5 lat. Zamieściła w sieci poruszający post. To właśnie ona po kilku dniach zamieściła też w sieci informacje o pogrzebie 34-latka.

Wczoraj rodzina i przyjaciele z show-biznesu ostatecznie pożegnali Żorę podczas pogrzebu. Pochówek miał miejsce w Warszawie i zgromadził prawdziwe tłumy. Po mszy w kościele wszyscy udali się na Cmentarz Północny, gdzie spoczęła trumna z ciałem. Tam we wzruszających słowach pożegnała go Ewelina.

Wyjątkowy talent, mogłam patrzeć na ciebie godzinami, tańczyłeś jak anioł. Lawina wspierających wiadomości, telefonów i morze łez, które po tobie zostały, to tylko dowód na to, jak wiele dla nas wszystkich znaczysz. Dziś czas się pożegnać, do zobaczenia kochanie, dziękuję. Dziękuję, że dałeś mi tyle wspomnień, będę je nieść przez życie i pielęgnować. Musisz odejść, by być. Kocham cię – pożegnała swojego ukochanego.

Tuż po pogrzebie, Olga Kalicka, która również była na nim obecna postanowiła dodać post w sieci, w którym okazała wsparcie zrozpaczonej przyjaciółce, która straciła ukochanego. Wspomniała też o wyjątkowo pięknym geście ze strony najbliższych Żory.

Kiedy dziś Cię żegnaliśmy to każdy z nas powiedział „do zobaczenia”. Do zobaczenia w Raju Żorka! ♥️ @ewelina.bator Twoje świadectwo wielkiej miłości jakie dziś dałaś było niezwykle. Jestem. Ty wiesz ♥️ @zorakorolyov miał wielkie serce i nigdy nie odmawiał pomocy. Dziś podczas Ostatniego Pożegnania zostały zebrane pieniądze na leczenie Karola. Zróbmy jak najwiecej dobrego w imię Żory. Niech pamięć o nim trwa jak najdłużej. Zbiórka dla Karola wciąż trwa.

Pogrzeb Żory był nie tylko wzruszającym pożegnaniem, ale też momentem, w którym wydarzyło się niesamowitego. Żałobnicy chętnie wsparli zbiórkę na leczenie chorego Karola. Trzeba przyznać, że to wyjątkowy gest.


Olga Kalicka, Ewelina Bator, Żora Korolyov

Olga Kalicka, Ewelina Bator, Żora Korolyov

Ewelina Bator pożegnała Żorę Korolyova

Ewelina Bator pożegnała Żorę Korolyova

Żora Korolyov i Ewelina Bator

Żora Korolyov i Ewelina Bator

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×