Olga Kalicka i Małgosia Borysewicz z „Rolnika” pokazały, w czym wożą dzieci! To dopiero luksus na czterech kółkach!

Olga Kalicka i Małgosia Borysewicz

Olga Kalicka i Małgorzata Borysewicz niedawno zostały. Gwiazdy regularnie chwalą się nowymi zdjęciami dzieci, także tymi, na których maluszki są w wózkach. 

W polskim show-biznesie od jakiegoś czasu zauważyć można baby boom. Aktorki, modelki, gwiazdy programów telewizyjnych, zostają mami, o czym regularnie informują w mediach społecznościowych. Tam pokazują dorastające dzieci, którym nie brakuje użytecznych akcesoriów, które są zarówno funkcjonalne, jak i modne.

Takim jest z pewnością wózek. Panie, w zależności od tego w jakim wieku jest dziecko, wybierają odpowiedni model, który dopasowany jest do ich potrzeb i wygląda tak, jak sobie go wymarzyły. Ile powinien kosztować pojazd dla maluszka?

Zobacz: Olga Kalicka wyprawiła dwie imprezy jednego dnia! Były jej huczne urodziny i chrzciny syna! Opublikowała mnóstwo uroczych zdjęć

To indywidualna kwestia każdego rodzica. Także wśród polskich gwiazd są spore rozbieżności. Dla przykładu Olga Kalicka, która została mamą Aleksego, ma kilka wózków. Ten, którym pochwaliła się w trakcie ostatniego wpisu, to pojazd marki Cybex. Za model, którym przemieszcza się syn aktorki, trzeba zapłacić ponad 4 tysiące złotych.

View this post on Instagram

Plony poświęcone! ????????????

A post shared by Olga Kalicka (@olgakalicka) on

Zobacz: Olga Kalicka wraca do „M jak miłość”? Gwiazda zdradziła nam swoje plany [WIDEO]

Na maluszka pieniędzy nie szczędzi też Małgosia Borysewicz, czyli gwiazda programu Rolnik szuka żony. Rolniczka i jej ukochany Paweł powitali na świecie synka Rysia. Okazuje się, że chłopczyk wożony jest w stylowo, o czym jego mama poinformowała fanów przy okazji jednego ze spacerów.

Borysewicz wybrała pojazd marki Baby Monsters model Fresh 3.0. Ile kosztuje? Około 1500 złotych. To jednak niejedyny pojazd chłopczyka. Za wcześniejszy jego rodzice zapłacili około 4,5 tysiąca złotych.

Trzeba przyznać, że wózki chłopców robią spektakularne wrażenie.

Zobacz: Szczuplutka Małgosia Borysewicz z „Rolnika” zabrała synka na spacer. To urocze zdjęcie podbiło serca internautów!

 


Olga Kalicka z mamą i synkiem na spacerze

Olga Kalicka z mamą i synkiem na spacerze

Olga Kalicka z synkiem na spacerze

Olga Kalicka z synkiem na spacerze

Małgosia Borysewicz z synkiem na spacerze

Małgosia Borysewicz z synkiem na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×