Olga Kalicka kupiła synkowi zabawkę i szybko pożałowała. Hit wśród mam wywołał u niej niesmak: „Nie zrozumiałam, czemu to ma służyć”

Olga Kalicka

Olga Kalicka

Olga Kalicka od jakiegoś czasu sprawdza się w roli mamy. Gwiazda i jej partner wychowują synka, który jest oczkiem w ich głowie. Młoda mama wypowiedziała się na temat szelek i smyczy dla dziecka. Co sądzi na ten temat?

Olga Kalicka zyskała popularność dzięki serialowi Rodzinka.pl. Wcieliła się tam w postać Magdy, czyli dziewczyny najstarszego syna Boskich. Spore znaczenie w jej karierze miała także rola w serialu M jak Miłość. Aktorka cały czas spełnia się także na deskach teatru. Karierę aktorską gwiazda umiejętnie łączy z macierzyństwem. W 2019 roku na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Wspólnie z partnerem Cezarym Nowakiem wychowują synka Aleksa.

Olga i jej partner od dawna są zaręczeni. Od jakiegoś czasu planują ślub. Na drodze zakochanym stają jednak kolejne problemy. Najpierw była to prace a teraz pandemia koronawirusa, która nie pozwala zorganizować im hucznego wesela.

Wciąż nie mamy żadnej konkretnej daty, więc raczej nic się nie zmieni. Sytuacja wkoło jest jaka jest… – mówiła Olga Kalicka w magazynie Świat i Ludzie.

Olga Kalicka komentuje prowadzanie dziecka w szelkach

Olga Kalicka w ostatnim czasie skupia się nie tylko na zawodowej karierze, ale przede wszystkim na najważniejszej roli w swoim życiu, czyli macierzyństwie. Jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pokazuje, jak spędza czas z synkiem. Chociaż nie publikuje w social mediach jego wizerunku, to można podpatrywać, jak Aleks szybko rośnie. Równie zapracowaną mamą, która łączy wychowani córeczki z pracą w show-biznesie, jest Joanna Krupa. Ostatnio modelka pokazała w sieci spacer z córeczką Ashą. Prowadziła dziewczynkę w specjalnych szelkach, które chroniły ją przed upadkiem.

Syn Olgi Kalickiej jest w podobnym wieku, co córka Joasi. Aktorka zdradziła, czy również korzysta z gadżetu, jakim są szelki dla dzieci i dołączona do nich smycz.

Dostałam takie szelki na czas kiedy Aleksio uczył się chodzić. Raz podjęłam próbę założenia mu ich, ale nie poczułam tego klimatu i nie zrozumiałam, czemu to ma służyć. Jestem zdania, że dziecko musi ileś razy się przewrócić, żeby nauczyło się dobrze chodzić – powiedziała w rozmowie z portalem Plotek.

Gadżet, z którego korzysta Asia Krupa okazał się być zupełnie zbędny dla Olgi Kalickiej. A wy korzystaliście z takich sprytnych rozwiązań?


Olga Kalicka karmi syna piersią

Olga Kalicka karmi syna piersią

Olga Kalicka zaręczyła się pół roku temu

Olga Kalicka zaręczyła się pół roku temu

Olga Kalicka z synkiem

Olga Kalicka z synkiem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Hahaha jeden z komentarzy mnie rozbawił 😄 akurat ja wiem, że wiodę bardzo udane życie, na pewno nie gorsze od tej aktorki 🙂

 • Serio?! pisze:

  AnkaAn
  No to wytłumacz o co chodzi, jeżeli sądzisz, że nie zrozumiałam. Oświeć mnie, proszę 😉

 • Gość pisze:

  Mój pies ma podobne.

 • Gość pisze:

  Po co ten jad?? Każdy ma prawo do swojego zdania. Fenomen komentarzy polega na tym, że cokolwiek by nie zrobiła ludzie i tak rzucają obelgi. Nie chodzi tu o fakt sytuacji tylko o wylewania żalu ,że niektórzy mogą mieć wieść lepsze życie niż sfrustrowani komentatorzy-znawcy.

 • AnkaAn pisze:

  A Ty jesteś pewna, że zrozumiałaś to co przeczytałaś???

 • Serio?! pisze:

  „Nie zrozumiałam czemu to ma służyć”, 🤦 Bo jesteś za głupia? Ciekawe, że ludzie, którzy tu komentują wiedzą, a ona nie.

 • Ann pisze:

  Te szelki nie są po to, aby chronić dziecko przed upadkiem! Zakłada się je, aby dziecko nie odbiegło za daleko.

 • Gość pisze:

  Szelki nie są do nauki chodzenia tylko dla bezpieczeństwa. Dziecko może się oddalić na odległość metra od rodziców, ale nie zginie w tłumie. Jezuuuu

 • Maria pisze:

  Ludzie tak trudno się domyśleć że te szelki są po to aby dziecko mogło samo chodzić i nie trzymać kurczowo mamy czy taty za rękę a niby tacy inteligetni

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×