To koniec. Olga Kalicka rozstała się z ojcem swojego syna. „To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie”

Olga Kalicka i Cezary Nowak rozstali się

Olga Kalicka i Cezary Nowak rozstali się

Olga Kalicka i Cezary Nowak rozstali się. Aktorka opublikowała wzruszające oświadczenie. Co zaważyło na ich decyzji?

Olga Kalicka ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Debiutowała na deskach teatru, jednak prawdziwa popularność spadła na nią w momencie, gdy zagrała w serialu Rodzinka.pl. Po zakończeniu produkcji 28-latka skupiła się na życiu prywatnym i zaszła w ciążę.

W 2019 roku Olga po raz pierwszy została mamą. Jej synek nosi imię Aleks. Od tamtej pory zdecydowanie częściej publikuje treści na swoim Instagramie. Chętnych do podglądania jej codzienności nie brakuje. Profil Kalickiej śledzi blisko 450 tysięcy osób. Nic dziwnego, że gwiazda postanowiła kłuć żelazo póki gorące i wykorzystała swoją popularność do prowadzenia własnego biznesu.

Olga wraz z przyjaciółką otworzyła sklep odzieżowy. Padło na trudny czas — o czym opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Ruszyłyśmy we dwie, dwa tygodnie przed covidem więc w dość trudnym momencie i od razu rozwijanie marki było zarządzaniem marki w kryzysie, więc to nie było łatwe. Natomiast idzie nam bardzo fajnie, bardzo się z tego cieszę, bo na maksa się w tym spełniam, też super się dogaduję z moją przyjaciółką, która jest moją wspólniczką.

Olga Kalicka i Cezary Nowak rozstali się

Olga Kalicka przez kilka lat była w związku z Cezarym Nowakiem. Para nie tak dawno, bo dwa lata temu, ogłosiła zaręczyny. Plany dotyczące ślubu pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Wkrótce później pojawiły się plotki dotyczące ich rozstania. Aktorka wszystko potwierdziła w oficjalnym oświadczeniu:

To będzie dla mnie trudne, bolesne wyznanie. Włożyliśmy wiele trudu i pracy w to, żeby być pełną rodziną, ale nie zawsze pomimo chęci i pełnego zaangażowania osiągamy to, czego pragniemy. Kilka miesięcy temu podjęliśmy więc najtrudniejszą decyzję w naszym życiu. Decyzję o rozstaniu. To, co jest niezmienne to to, że kochamy Aleksia najbardziej na świecie i jako jego rodzice zrobimy wszystko, by miał cudowne, pełne radości dzieciństwo i wyrósł na mądrego, szczęśliwego człowieka.

Gwiazda dodała, że nie jest gotowa na rozmowy na ten temat, a cały wpis zilustrowała zdjęciem dłoni jej, partnera i ich synka:

Chociaż ta informacja trafiła już do mediów, nie jesteśmy gotowi, żeby mówić nic więcej na ten temat. Chcieliśmy Was gorąco prosić o zrozumienie i wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji.

Pod postem pojawiło się wiele słów wsparcia od internautów. Równie chętnie komentowały go zaprzyjaźnione z Olgą gwiazdy:

 • Ewa Niespodziana: Ściskam mocnoo.
 • Ela Romanowska: Dużo siły i wytrwałości. Jesteś mega dzielną mamą.
 • Monika Mrozowska: Dużo siły kochana.

Życzymy Oldze dużo miłości.


Olga Kalicka i jej chłopak Cezary

Olga Kalicka i jej chłopak Cezary

Jak mieszka Olga Kalicka

Jak mieszka Olga Kalicka

Olga Kalicka i Cezary - pierwsze urodziny syna

Olga Kalicka i Cezary - pierwsze urodziny syna

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mrozowska wie o czym mówi już tyle rozstań miała ze jest już expertką w tej dziedzinie ,a nie wspomne o dzieciach z tych rozstań!!!

 • Gość pisze:

  Biedne te dzieci celebrytow egoistów, tak bardzo chciałyby mieć mame i tatę, a nikt się z nimi nie liczy. Pod przykrywką kłamstwa, że synek będzie kochany i wyrośnie na wspaniałego człowieka, kryje się brutalna prawda, że będzie pokaleczony przez własnych rodziców, którzy zamiast jego dobra wybrali swoje przyjemności.

 • Lila pisze:

  Wystarczył udział w filmie niskich lotów Dziewczyny z Dubaju i od razu wartości typu rodzina , miłość po grób wierność .. poszły sie paść.

 • Gość pisze:

  Jej się marzy ktoś znany.

 • Mirek pisze:

  Trudne momenty rozstanie…. nie każdy jest na to silny

 • Gość pisze:

  Taki live moda na sukces mln takich ale kasa wycieczki pampersy od fraj..rów zostały a fotki w vivie gratis moźna moźna i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×