Olga Kalicka już planuje ślub. Przez napięty grafik nie może zająć się tym osobiście. Kto jej pomaga?

Olga Kalicka

Olga Kalicka

Olga Kalicka i jej wybranek już niedługo spotkają się na ślubnym kobiercu. Znamy szczegóły i wiemy, kiedy odbędzie się ceremonia. Sprawdźcie.

Gwiazda Rodzinki.pl 10 miesięcy temu została mamą uroczego Aleksego, a ledwie miesiąc później ojciec dziecka poprosił ją o rękę. Olga Kalicka i Cezary Nowak znają się od lat. Dopiero niedawno zdecydowali się jednak na wspólne życie i szybko założyli rodzinę. Teraz nie mogą opędzić się od pytań „kiedy ślub?”. Powoli wszystko staje się jasne.

Zobacz: Olga Kalicka błyskawicznie odzyskała sylwetkę sprzed ciąży. Jaki jest jej sekret? [WIDEO]

Jak donosi dzisiejsze wydanie magazynu Party, aktorka i jej ukochany już planują ceremonię. Nie zajmują się tym jednak osobiście.

Przy małym dziecku, nowym sezonie „Rodzinki.pl” i spektaklach z Teatrem Kwadrat, nie mam czasu na organizację uroczystości. Cezary również jest bardzo zajęty, a wolny czas też poświęca naszemu synkowi. Obojgu nam byłoby trudno zaangażować się w przygotowania do ważnej ceremonii. Ale moja bardzo dobra koleżanka jest wedding plannerką i nam pomaga – powiedziała Olga w rozmowie z dwutygodnikiem.

Zobacz: Olga Kalicka wyprawiła dwie imprezy jednego dnia! Były jej huczne urodziny i chrzciny syna! Opublikowała mnóstwo uroczych zdjęć

Przygotowania powoli ruszają, ale data ceremonii nie jest jeszcze dokładnie znana. Wiadomo jednak, że zakochani spotkają się na ślubny kobiercu latem 2020.

Najpewniej będzie to kameralna, rodzinna ceremonia. Wszystko trzeba zaplanować jednak z dużym wyprzedzeniem. Rodzice pana młodego mieszkają bowiem w USA więc ich podróż do Polski trzeba dokładnie zaplanować.

Zobacz: Olga Kalicka pochwaliła się nową fryzurą. W czarnych włosach i z grzywką wciąż wygląda tak pięknie?


Olga Kalicka – Flesz Fashion Night 2019

Olga Kalicka – Flesz Fashion Night 2019

Olga Kalicka

Olga Kalicka

Olga Kalicka - chrzest święty syna

Olga Kalicka - chrzest święty syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×