Olga Kalicka trzy miesiące po porodzie chwali się nagim brzuchem! Czy jest śliczny jak u Anny Lewandowskiej?

Olga Kalicka w styczniu urodziła pierwsze dziecko. Gwiazda Rodzinki.pl natychmiast pokazała zdjęcie z porodówki, chwaląc się słodkim Aleksym. Niedawno aktorka pierwszy raz od czasu porodu pochwaliła się swoim nagim brzuchem.

Olga Kalicka w styczniu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka została mamą słodkiego Aleksa, którego ojcem jest ukochany partner gwiazdy. Gwiazda Rodzinki.pl, choć na początku ciąży raczej stroniła od mediów, po porodzie zalała swój profil słodkimi fotkami z dzieckiem.

Olga szybko zdradziła imię chłopca, jak również nie ukrywała jego twarzy. Na profilu młodej mamy możemy podziwiać zatem małego Aleksa w różnych odsłonach. Najczęściej są to jednak słodkie fotki ze spaceru, karmienia, rodzinnej zabawy w domu.

Aktorka doskonale odnalazła się w roli matki, jak sama podkreśla w swoich wywiadach od dawna marzyła o macierzyństwie. Szczęśliwa mama szybko doszła do formy. Olga zaczęła już ochoczo uczestniczyć w branżowych eventach, na których zaskakuje wszystkich swoim olśniewającym wyglądem. Aby udowodnić fanom, że jej wygląd wraca już do perfekcji, Kalicka wkleiła pierwszy raz od czasu porodu niesamowitą fotkę.

Pokazała w całej okazałości swoją zgrabną figurę po porodzie! Gwiazda odsłoniła śmiało brzuch, który jest płaski jak deska. Po ciążowych krągłościach nie ma już śladu:

 Za oknem na szczęście coraz cieplej! Dlatego postanowiłam wziąć się za siebie! Mój fizjoterapeuta ułożył mi zestaw ćwiczeń, by w bezpieczny sposób, powolutku wracać do formy naprawiając po drodze to co w trakcie ciąży się trochę posypało. Staram się wygospodarować „codziennie” raczej… 3 razy w tygodniu (jak dobrze pójdzie) 20-30 minut!! Łatwo nie jest. Początki były tragiczne, ale zaczynam to coraz bardziej lubić! Ostatnio dostałam też dezodorant bez soli aluminium, bez alkoholu, dla skóry bardzo wrażliwej – idealny dla kobiet karmiących piersią. Nawet nie wiedziałam, jak szkodliwe są te, które kupujemy w drogeriach. Jakie są Wasze sposoby dbania o sylwetkę? – napisała Olga

Zdjęcie szczupłej sylwetki i płaskiego brzucha aktorki wywołało spore poruszenie na jej profilu. Fani gwiazdy natychmiast wyrazili swój zachwyt:

  • Pięknie wyglądasz Olu! Promieniejesz, korzystaj z tego magicznego czasu !
  • Jestem równe 3 miesiące po cesarce. Zaczęłam ćwiczyć jakieś 3 tygodnie temu. 2 razy w tygodniu
  • Śliczna
  • Bardzo lubię Twoje posty, lubię patrzeć jak jesteś szczęśliwa!
  • Bije od Ciebie pozytywna energia!
  • Super wyglądasz

Musimy przyznać, że faktycznie brzuch Kalickiej, po 3 miesiącach od porodu prezentuje się imponująco. Aż trudno uwierzyć, że niedawno gwiazda urodziła dziecko.

Co o tym myślicie?

 

Zobacz: Szczęśliwa Olga Kalicka pokazała nieprawdopodobne zdjęcie ze swoim synkiem! Ta odważna fotka podbiła serca wszystkich internautów!

Zobacz: Olga Kalicka jak Kasia Tusk! Właśnie pochwaliła się sekretem ze swojego związku! Długo to trzymała w tajemnicy

Zobacz: Piękna Olga Kalicka wreszcie po oświadczynach! Aktorka pochwaliła się szałowym pierścionkiem zaręczynowym!


Olga Kalicka pierwszy raz po porodzie chwali się swoim nagim płaskim brzuchem

Olga Kalicka pierwszy raz po porodzie chwali się swoim nagim płaskim brzuchem

Olga Kalicka - Teatr Kwadrat

Olga Kalicka - Teatr Kwadrat

Olga Kalicka karmi syna piersią

Olga Kalicka karmi syna piersią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×