Olga Kaczyńska zaręczyła się! Zwyciężczyni „Top Model” pokazała pierścionek i romantyczne zdjęcia z partnerem

Olga Kaczyńska zaręczyła się

Olga Kaczyńska zaręczyła się

Olga Kaczyńska zaręczyła się. Zwyciężczyni Top Model pokazała partnera i pierścionek zaręczynowy. Kim jest i jak wygląda Łukasz Samoliński? Zobacz romantyczną sesję narzeczonych na Kubie. To właśnie tam niedoszła modelka powiedziała "tak".

Olga Kaczyńska wygrała drugą edycję Top Model. Chociaż wielu wróżyło jej porywającą karierę na wybiegach, z pracy w zawodzie wyszło niewiele. 27-latka szybko zrezygnowała z modelingu i skupiła się na studiach medycznych, a następnie na budowaniu szczęśliwego związku.

Olga Kaczyńska z Top Model zaręczyła się. Z kim?

Pod koniec września zwyciężczyni Top Model poinformowała swoich fanów i znajomych, że powiedziała tak. Olga Kaczyńska zaręczyła się w Cienfuegos, mieście leżącym na południowym wybrzeżu Kuby. W bajkowej scenerii, o zachodzie słońca, została poproszona o rękę. Na jej palcu pojawił się złoty pierścionek zaręczynowy z efektownym diamentem.

Z opisu, jaki gwiazda programu TVN dołączyła do romantycznej galerii zdjęć, dowiadujemy się, że zaręczyny odbyły się 14 września. Internauci nie szczędzili serdecznych komentarzy pod adresem przyszłej panny młodej, pojawiło się mnóstwo gratulacji.

Zobacz: Klaudia El Dursi dostała Złoty Bilet. Jest pierwszą uczestniczką programu “Top model”. Co wiadomo na jej temat?

View this post on Instagram

Cienfuegos, Cuba, 14.09.2019 ❤️❤️

A post shared by Olga Kaczynska (@olgakaczynska) on

Kim jest Łukasz Samoliński, narzeczony Olgi Kaczyńskiej?

Olga Kaczyńska zaręczyła się z Łukaszem Samolińskim, z którym wystąpiła gościnnie w siódmej edycji Top Model. Kim jest narzeczony niedoszłej modelki? Z jego profilu na Instagramie możemy dowiedzieć się, że aktywnie wspierał protest lekarzy, co pozwala przypuszczać, że – podobnie jak jego ukochana – powiązany jest z branżą medyczną.

Zobacz: Śliczna Olga Kaczyńska z Top Model pokazała swojego nowego chłopaka! Czy jest przystojniejszy od Górala?

Olga Kaczyńska z chłopakiem w Top Model 7

Olga Kaczyńska z chłopakiem w Top Model 7

Wieść o zaręczynach Olgi i Łukasza zaskoczyła część osób obserwujących profil zwyciężczyni telewizyjnego hitu z 2011 roku. Wszystko przez jej poprzedni, głośny związek, o który zapytała jedna z internautek:

Już nie jesteś z Góralem?

Zobacz: Góral rozstał się z Olgą Kaczyńską? Na Instagramie chwali się zdjęciami z piękną brunetką, w opisie wstawił serce. Fani pytają, odpowiedzi modela są intrygujące [ZDJĘCIA]

Dlaczego Olga Kaczyńska i Góral z Top Model rozstali się?

Góral, czyli Mateusz Jarzębiak, uczestnik czwartej edycji Top Model, był partnerem Olgi przez dwa lata. Para pojawiała się razem na salonach, na których nie szczędziła sobie czułości, czego najlepszym dowodem jest poniższe nagranie:

Gwiazdy Top Model o swoim związku aktywnie informowały internautów. Publikowali romantyczne zdjęcia na Instagramie, które usunęli z sieci, gdy wyszło na jaw, że ich uczucie wypaliło się. O rozstaniu poinformował Mateusz, który w wywiadzie dla TVN-u powiedział:

Nie była to ustawka, jak każdy sądzi, był to prawdziwy związek. W życiu podejmuje się różne decyzje, raz lepsze, raz gorsze. Ta mogła okazać się najlepszą w naszym życiu, ale o tym się przekonam.

Przystojniak nieco bardziej wylewny był w rozmowie z Jastrząb Post:

Ludzie są razem, ale czasami coś nie wychodzi. To nie jest wina show-biznesu. Ja nigdy nie miałem tak, że szukam ludzi pod publikę tylko szukam po prostu ludzi dla siebie. To że chcę pokazać, że jestem z kimś szczęśliwy  to nie jest pod publikę, ale taka decyzja prywatna. Teraz jestem z kimś innym i mam nadzieję, że ta osobą będzie już tą na zawsze – powiedział w rozmowie z nami.

Chociaż obecnie Góral jest singlem, Olga jest już o krok przed wejściem w związek małżeński, czego jej życzymy.

Zobacz: Olga Kaczyńska po rozstaniu z Góralem znalazła już nową miłość? Dodała romantyczne zdjęcie: “Całe mieszkanie w niespodziankach” [GALERIA]


Olga Kaczyńska – pierścionek zaręczynowy

Olga Kaczyńska – pierścionek zaręczynowy

Olga Kaczyńska i Łukasz Samoliński zaręczyli się

Olga Kaczyńska i Łukasz Samoliński zaręczyli się

Olga Kaczyńska i Łukasz Samoliński zaręczyli się

Olga Kaczyńska i Łukasz Samoliński zaręczyli się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×