Szukaj

Olga Kaczyńska po rozstaniu z Góralem znalazła już nową miłość? Dodała romantyczne zdjęcie: „Całe mieszkanie w niespodziankach” [GALERIA]

Olga Kaczyńska po rozstaniu z Góralem na Instagramie. Ma nowego chłopaka?

Olga Kaczyńska po rozstaniu z Góralem na Instagramie. Ma nowego chłopaka?

Olga Kaczyńska rozstała się z Góralem

Związek Olgi Kaczyńskiej i Mateusza Jarzębiaka był jednym z piękniejszych w polskim show-biznesie. Była para bez skrępowania spijała sobie z dzióbków na Instagramie i Facebooku dodając romantyczne zdjęcia. Wszystko zmieniło się, gdy Góral wyjechał do Turcji. W rozmowie z nami, model przyznał, że aktualnie skupia się na pracy, a ta idzie mu bardzo dobrze.

Zobacz: Oto nowa dziewczyna Górala? Jest podobna do Olgi!

A co słychać u Olgi Kaczyńskiej? Zwyciężczyni Top Model ukryła swój profil na Instagramie, usunęła zdjęcia z Góralem, a teraz dodaje tylko takie, na których jest sama. Olga nie sprawia wrażenia smutnej – z uśmiechem i w bikini pozuje do selfie.

Wśród wielu pozytywnych zdjęć, naszą uwagę przykuły dwa. Pierwsze, na którym pisze, że lubi, gdy mężczyzna myśli, a drugie, w romantycznym anturażu z hushtagiem „miłość” i podpisem:

Całe mieszkanie w niespodzinkach

Olga Kaczyńska ma nowego chłopaka?

Olga Kaczyńska na Instagramie dodała zdjęcie z masą małych prezentów, które oznaczone są… narysowanymi na samoprzylepnych karteczkach serduszkami. Czyż to nie urocze? Pytanie tylko, czy modelka znalazła nową miłość, czy ktoś z przyjaciół zrobił jej taki miły prezent?

Olga Kaczyńska ma nowego chłopaka?

Olga Kaczyńska ma nowego chłopaka?

Wszystkie zdjęcia w galerii poniżej, a dla przypomnienia wideo, jak Olga Kaczyńska i Góral kochali się kilka miesięcy temu.

Zobacz: Perwersyjna sesja Górala. Lateks, piersi i siatka


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×