Olga Frycz dopiero pół roku po porodzie pokazała piękną ciążową sesję! Miała ku temu poważny powód!

Olga Frycz w ciąży. Sesja

Olga Frycz w ciąży. Sesja

Olga Frycz pokazała swoją ciążową sesję

Olga Frycz we wrześniu 2018 roku urodziła śliczną córeczkę o imieniu Helenka, jednak dopiero teraz pokazała fenomenalne zdjęcie z sesji ciążowej. Aktorka była wówczas w czwartym miesiącu ciąży.

Olga Frycz we wrześniu 2018 roku pierwszy raz została mamą. W wieku 31 lat aktorka i jej partner Grzegorz Sobieszek doczekali się córki. Gwiazda podczas swojej ciąży skrupulatnie relacjonowała fanom przebieg ciąży. Informowała obrazowo na Instagramie, że stan błogosławiony jej służy i w pierwszej ciąży czuje się naprawdę dobrze:

Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować – poinformowała.

Gwiazda M jak miłość oraz telewizyjnej sagi o Rozlewisku, obecnie jest wzorową mamą, odnalazła się znakomicie w roli młodej mamy, a swoimi poradami i doświadczeniem dzieli się z internautkami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie aktorki pojawiają się cudne fotki z Helenką, Olga prezentuje przydatne sprzęty, wózki, wanienki. Tym razem swoim najnowszym zdjęciem Olga Frycz zaskoczyła wszystkie internautki. Aktorka dopiero po kilku miesiącach od swojego porodu pokazała pierwsze foto z sesji ciążowej. Zatem na fotce widzimy odsłonięty brzuch gwiazdy, która była wówczas w 4 miesiącu ciąży:

Nie sądziłam, że to kiedyś napiszę, ale w sumie żałuję bardzo, że nie zrobiłam sobie takiej profesjonalnej sesji zdjęciowej jak byłam w ciąży Piszę o tym dlatego, bo wiem, że są tutaj również dziewczyny,które dopiero spodziewają się dziecka i które pewnie czasem zastanawiają się nad tym czy robić sesje ciążową czy nie. Jeśli mogłabym cofnąć czas ….  Może nie chciałam bo wcale nie czułam się dobrze a może po prostu naoglądałam się w internecie kiepskich zdjęć (przestylizowanych, przekombinowanych, poprzebieranych ) i nic mi się nie podobało.

Teraz nagle pojawiają mi się na IG śliczne zdjęcia dziewczyn z brzuszkiem i wszystko mi się podoba, ech Reasumując. Gdybym mogła cofnąć czas to bym sobie zafundowała taką sesje a w tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak pochwalić się Wam zdjęciem które zrobiłam samowyzwalaczem Ta ręka na brzuchu … hehe  Klasyczek To był 4 miesiąc i byłam przekonana, że mój brzuszek jest już taaaaaaaki duży – napisała Olga

Zobaczcie jak ślicznie Olga Frycz wyglądała w 4 miesiącu ciąży. Być może córka Jana Frycza niebawem pokaże kolejne fotki z okresu swojej ciąży.

Czekacie?

Zdjęcia z szalonego wieczoru panieńskiego Mai Bohosiewicz trafiły do sieci! Nie obyło się bez gwiazd!

O ich ciążach i porodach w 2018 było najgłośniej. Które polskie gwiazdy urodziły w mijającym roku?

Ile Olga Frycz przytyła w ciąży? Aktorka podała dokładną liczbę. Robi wrażenie


Olga Frycz pokazała swoje zdjęcie z sesji ciążowej

Olga Frycz pokazała swoje zdjęcie z sesji ciążowej

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek – Sylwester 2018

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek – Sylwester 2018

Olga Frycz – święta Bożego Narodzenia 2018

Olga Frycz – święta Bożego Narodzenia 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×