Olga Frycz krótko po swoim porodzie szaleje topless w basenie hotelowym! Wygląda świetnie!

Olga Frycz ciąża

Olga Frycz topless na wakacjach

Olga Frycz, znana przede wszystkim z roli w M jak miłość, jest obecnie całkowicie pochłonięta urokami macierzyństwa. Aktorka zrezygnowała z roli w serialu ze względu na rzekomo nieprzyjemną atmosferę panującą na planie, niedawno pierwszy raz została mamą – na świat przyszła jej śliczna córeczka, która ma na imię Helenka. W wychowywaniu dziecka Oldze pomaga jej życiowy partner i ojciec dziecka, Grzegorz Sobieszek. Młoda mama w bardzo krótkim czasie po swoim porodzie stała się autorytetem w tematyce wychowywania dzieci, założyła nawet swój blog, za pośrednictwem którego dzieli się z innymi mamami swoim bogatym doświadczeniem.

Olga regularnie wkleja na swój profil ciekawe praktyczne posty z poradami, chwali się także słodkimi fotkami z Helenką. Internauci widzieli już wielokrotnie słodką dziewczynkę ze znaną mamą podczas spaceru oraz w domowych pieleszach. Zapracowana aktorka znalazła wreszcie czas, aby wyrwać się od domowej codzienności, postanowiła bowiem pierwszy raz zabrać córkę na wspólne szalone wakacje. Na Instagramie Olgi pojawiła się już gorąca fotka szczęśliwej mamy pluskającej się w hotelowym basenie:

Marzyłam o tych wakacjach tak bardzo – napisała Olga.

Największą atrakcją wakacyjnego zdjęcia aktorki jest fakt, że Olga Frycz pozuje topless! Na fotografii dokładnie widać, że gwiazda rodzinnej sagi o Rozlewisku, bardzo szybko po swoim porodzie doszła już do idealnej formy. Przede wszystkim jest bardzo szczęśliwa, wygląda także na wypoczętą. Ale przecież jest na pierwszych wspólnych wakacjach z Helenką 🙂

Olga wygląda świetnie.

Olga Frycz pokazała twarz córki! Helenka jest już gwiazdą Instagrama!

Olga Frycz pokazała swoje luksusowe mieszkanie! Jej wielki salon prezentuje się imponująco!

Olga Frycz dodała urocze zdjęcie z małą Helenką i… natychmiast zaczęła się tłumaczyć! Z czego?


Olga Frycz topless w basenie hotelowym

Olga Frycz topless w basenie hotelowym

Salon Olgi Frycz

Salon Olgi Frycz

Olga Frycz w kuchni

Olga Frycz w kuchni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×