Szukaj

Olga Frycz zaprezentowała swoje ciążowe krągłości i pokazała przystojnego partnera!

Ciążowy brzuszek Olgi Frycz

Olga Frycz to kolejna gwiazda, która w tym roku zostanie mamą. Nie da się ukryć, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami. I chociaż jego data nie jest jeszcze znana, pewne jest, że jest to zaawansowany etap. Po raz pierwszy Frycz ciążowymi krągłościami pochwaliła się jeszcze w kwietniu. Wówczas nie poinformowała fanów, który to jest miesiąc.

Aktorka nie zamierza zwolnić tempa, a w czasie ciąży nie rezygnuje ze swoich codziennych aktywności. Niedawno dodała zdjęcia z treningu, a dokładniej z Academii Gorilla, w której pracuje i jest właścicielem jej partner Grzegorz Sobieszek.

Para zaczęła spotykać się dwa lata temu. Sobieszek to był zawodnik oraz trener muay thai. Frycz poznała go na zajęciach. Oboje nie jedzą mięsa, są aktywnie fizyczni, a także kochają zwierzęta.

Owoc miłości zakochanych już wkrótce przyjdzie na świat. O tym fakcie Frycz poinformowała wiosną. Zrobiła to w sposób dość nietypowy. Najpierw na Instagramie opublikowała zdjęcie z sesji do magazynu Vogue Polska. Na fotografii nie było jeszcze widać ciążowych krągłości. Wiadomość o tej radosnej nowinie aktorka zawarła jednak w opisie do zdjęcia.

Marina Łuczenko w zaawansowanej ciąży kibicuje mężowi przed Mundialem 2018! Jej ślicznie zaokrąglony ciążowy brzuszek był w centrum uwagi

Edyta Pazura pokazała się 10 dni po porodzie! Udało się jej wrócić do formy sprzed ciąży?

Pokój syna Odety Moro gotowy! Gwiazda pokazała jak go urządziła. Jest przepięknie!

 


Kariera czy macierzyństwo? Co wybrała(by)ś?

×