Szukaj

Olga Frycz szukała ciążowej porady w Google! Miała zaskakujące pytanie!

Olga Frycz ciąża partner

Olga Frycz ciąża partner

Jak Olga Frycz przekazała partnerowi, że jest w ciąży?

Informacja o ciąży Olgi Frycz zaskoczyła wszystkich, bo nic nie wskazywało na to, że gwiazda planuje powiększanie rodziny. Olga, będąc sobą, postanowiła zaś, że najlepszym pomysłem będzie poinformowanie świata o swoim „odmiennym stanie” przy pomocy sesji zdjęciowej. W Vogue’u, pozując z uroczym psem, uświadomiła fanom, że spodziewa się dziecka.

I po tajemnicy! Partner Olgi Frycz opowiedział o ślubie i ciąży aktorki. Ujawnił kulisy ich związku

W jednym z ostatnich wywiadów, który trafił na łamy magazynu Pani, aktorka wyznała, że o dzieciach myślała od początku swojego związku z nowym partnerem:

O dzieciach rozmawialiśmy od początku. Wiedziałam, że Grzesiu będzie fantastycznym materiałem na ojca – dzieci go kochają, a on sobie z nimi doskonale radzi. Kiedy zaszłam w ciążę, spłynęła na nas fala gratulacji. Byłam zaskoczona, ale okazało się, że dzisiaj wiele par nie może mieć dzieci. Tym bardziej poczułam, jakie to wielkie szczęście i przywilej. Zastanawiałam się, jak przekazać mu tę nowinę. Bo akurat Grzegorz pojechał na snowboard. Wpisałam w Google: „Jak powiedzieć mężczyźnie, że zostanie ojcem?”. Rozbawiły mnie absurdalne receptury.

Jak ostatecznie wyjawiła mu, że ich mała rodzina niedługo się powiększy?

Poczekałam, aż wróci, i zrobiłam to zwyczajnie. Zareagował tak, jak się spodziewałam – spokojnie. Ale też nadal mnie zaskakuje. Jak wtedy, kiedy postanowił urządzić parapetówkę i zaprosił kilkadziesiąt osób. Dwa dni gotowałam przed tym przyjęciem, ale uwielbiam domowe zajęcia. Gotowanie, pranie, sprzątanie, zajmowanie się roślinami. Znajduję przyjemność w pełnieniu roli kury domowej. O pracy na razie nie myślę.

Pozostaje jedynie trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

Jak myślicie, będzie chłopak czy dziewczyna?

Przełom! Olga Frycz pokazała zdjęcie z ojcem. Fani przecierają oczy z niedowierzenia!

Zero makijażu i nowa fryzura. Ciężarna Olga Frycz nieźle zaskoczyła fanów swoją metamorfozą

Olga Frycz jest już gotowa do porodu! Pochwaliła się pięknym pokojem dla dziecka! Zdradziła też zaskakujące plany na przyszłość


Olga Frycz 2018

Olga Frycz 2018

Olga Frycz pokazała ciążowy brzuszek

Olga Frycz pokazała ciążowy brzuszek

Olga Frycz pokazała pokój dziecka

Olga Frycz pokazała pokój dziecka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×