Szukaj

Olga Frycz i Natalia Klimas na spacerze z córkami. Dziewczynki są nie do poznania. Ale wyrosły!

Natalia Klimas i Olga Frycz

Natalia Klimas i Olga Frycz

Natalia Klimas i Olga Frycz spędziły razem kilka dni w malowniczej krainie jezior. Wspólnym zdjęciem pochwaliły się w sieci. Ich córeczki przez ostatni rok bardzo się zmieniły. 

Natalia Klimas to polska aktorka, która urodziła się w Warszawie. Jest córką znanej projektantki mody Joanny Klimas. Sporą część swojego życia spędziła jednak w Stanach Zjednoczonych, gdzie szkoliła swój warsztat. Uczyła się w The Lee Strasberg Theatre Institute oraz w The William Esper Studio. W lipcu zeszłego roku została mamą, co całkowicie przewartościowało jej dotychczasowe życie.

Córeczka Zuzia jest owocem związku z jej mężem, biznesmenem Mikołajem Boberem. Para pobrała się w 2018 roku. Krótko po narodzinach dziewczynki zakochani zdecydowali się opuścić Warszawę. Cała rodzina zamieszkała na Mazurach, gdzie panują idealne warunki dla dziecka. Zuzia wychowuje się w otoczeniu przyrody. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN, tak skomentowała decyzję o przeprowadzce:

To jest dla nas najukochańsze miejsce na ziemi – wyznała aktorka.

Nie bez znaczenia była również dla niej jakość powietrza. Na Mazurach jest ono zdecydowanie czystsze niż w stolicy i na pewno bardziej służy maluchowi.

Natalia Klimas i Olga Frycz na wspólnym spacerze z dziećmi

Nie jest tajemnicą, że Natalia Klimas i Olga Frycz świetnie się znają i łączą je przyjacielskie relacje. Okazuje się, że aktorki również chętnie się odwiedzają. Właśnie na Instagramie Natalii pojawiło się wspólne zdjęcie. Towarzyszą im córeczki. Z opisu do fotografii dowiadujemy się, że Olga jest częstym gościem na Mazurach, a Klimas stawiała ją sobie za wzór macierzyństwa.

Patrzyłam na nią, będąc rok temu w ciąży, a właściwie patrzyliśmy razem z moim mężem i w popłochu wymienialiśmy znaczące spojrzenia. Spojrzenia, które znaczyły: ojjjjj u nas tak łatwo nie będzie. Helena była aniołem, zajmowała się sobą, cały czas uśmiechała, a Olga była matką stanowczą, wyluzowaną, spokojną. Moja będzie na pewno czortem, a ja będę na pewno histeryczną matką- myślałam wtedy, pamiętam to jak dziś, leżąc wieczorem w łóżku – czytamy w opisie do zdjęcia.

Natalia Klimas i Olga Frycz

Natalia Klimas i Olga Frycz

Panie spędziły razem aż 4 dni. Na zdjęciach możemy zobaczyć, że zarówno Helenka jak i Zuzia, to już całkiem duże dziewczynki. Córka Natalii Klimas już za miesiąc będzie obchodziła swoje pierwsze urodziny. Obydwie gwiazdy są przykładem na to, że w show-biznesie mogą zawiązać się trwałe przyjaźnie.

 

 

 


Natalia Klimas i Olga Frycz

Natalia Klimas i Olga Frycz

Natalia Klimas i Olga Frycz

Natalia Klimas i Olga Frycz

Natalia Klimas, Anna Czartoryska-Niemczycka w ciąży i Olga Frycz z córką

Natalia Klimas, Anna Czartoryska-Niemczycka w ciąży i Olga Frycz z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×