Olga Frycz i jej były partner pokazali zdjęcia z pierwszych urodzin córki. Jaka ona już jest duża i śliczna!

Olga Frycz córka urodziny

Olga Frycz córka urodziny

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek pokazali zdjęcia z pierwszych urodzin córki. Helenka wyrasta na piękną dziewczynkę. Internauci są pod wrażeniem jej urody. My również.

27 września 2018 roku media obiegła wspaniała nowina o narodzinach pierwszego dziecka Olgi Frycz. Aktorka została mamą córki, która otrzymała imię Helenka. Ojcem dziecka jest były narzeczony gwiazdy, trener tajskiego boksu, Grzegorz Sobieszek. Choć para niedawno rozstała się, ich relacje pozostały niemal wzorowe, co udowodnili na pierwszych urodzinach swojej pociechy.

Zobacz: Olga Frycz rozstała się z narzeczonym i ojcem swojej córki. Para wydała oficjalne oświadczenie: “Jest to trudny czas”

Pierwsze urodziny córki Olgi Frycz. Jaka ona jest śliczna

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek pokazali zdjęcia z urodzin Helenki. Dumni rodzice opublikowali na Instagramie urocze fotografie. Sportowiec pokazał, jak trzyma córkę na kolanach, a ta spogląda na jego dłonie. Uwagę przykuwają kolorowe balony przedstawiające postaci z bajek i szczególną dla Helenki cyfrę, czyli jedynkę.

Najbardziej interesująca dla internautów okazała się oczywiście nie imponująca dekoracja, a sama dziewczynka. Tym razem fani zauważyli więcej niż na poprzednich zdjęciach. Wielu sympatyków Olgi i Grzegorza rozpływało się nad tym, jak ładna jest Helenka, a do tego jak szybko rośnie. Komplementom i życzeniom w komentarzach nie ma końca.

  • Spełnienia wszystkich marzeń życzymy Helenie! Niech będzie szczęśliwa.
  • Jesteście cudni. Tak razem, jak i z osobna. Zdrówka dla Helci i dla Was.
  • I był motyw leśnych zwierzaków. Wszystkiego najlepszego.

Zobacz: Olga Frycz dopiero pół roku po porodzie pokazała piękną ciążową sesję! Miała ku temu poważny powód!

Nic dziwnego, że sporej grupie internautów ciężko jest uwierzyć, że już minął rok, od kiedy córka Olgi Frycz przyszła na świat. Część z nich pamięta tamten dzień, jakby to było wczoraj. Czas jedna szybko płynie, a dziś Helenka jest już sporą, przeuroczą dziewczynką.

Zobacz: Ile Frycz przytyła w ciąży? Aktorka podała dokładną liczbę. Robi wrażenie


Olga Frycz pokazała zdjęcie z 1. urodzin córki

Olga Frycz pokazała zdjęcie z 1. urodzin córki

Grzegorz Sobieszek z córką

Grzegorz Sobieszek z córką

Olga Frycz rozstała się z partnerem

Olga Frycz rozstała się z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×