Przełom! Olga Frycz pokazała zdjęcie z ojcem. Fani przecierają oczy z niedowierzenia!

Olga Frycz i Jan Frycz

Olga Frycz i Jan Frycz

Olga Frycz wstawiła zdjęcie z ojcem

Podobno Olgi Frycz przez długie lata hodowała w sercu żal do ojca ze względu na to, że w dzieciństwie porzucił rodzinę i odszedł do innej kobiety. Chociaż od tamtej sytuacji minęło sporo lat, aktorka podobno długo nie mogła wybaczyć mu, że zostawił samotną matkę z dziećmi. Ich sytuacja finansowa w tamtym czasie była na tyle trudna, że dziewczyna już jako dziecko musiała dokładać pieniądze do domowego budżetu, pracując w jednej ze stacji telewizyjnych. Okazuje się także, że tata nie wspierał aktorki w jej decyzjach życiowych.

Nie chciał, żebym została aktorką, mówił, że dla kobiety to jest zawód podobny do prostytucji. To czekanie, czy ktoś cię zechce, negocjowanie stawki. Nie ma w tym piękna – przyznała aktorka w jednym z wywiadów.

Czy ze względu na ciążę Olgi, jej relacje z ojcem poprawiły się? Dowodem tego może być zdjęcie z ojcem, które Frycz umieściła na swoim profilu na Instagramie. Fani niemal natychmiast wychwycili uderzające podobieństwo między nimi:

  • Oczy masz ojca i uśmiech tez ni i talent.

  • Uwielbiam oboje…Pamiętam od początku karierę taty i Ciebie Olu też obserwuje i tak samo zachwycasz. Maleństwo też pewnie pójdzie w Wasze ślady ale również przyszłego Taty, bo na pewno na to zasługuje 🙂 wspieram i trzymam kciuki!

  • Fajna Rodzina. Bardzo Państwa lubię i miło patrzeć na takie obrazki. Gratuluję powiększenia Klanu Fryczów.

Rzeczywiście są do siebie podobni?

Zero makijażu i nowa fryzura. Ciężarna Olga Frycz nieźle zaskoczyła fanów swoją metamorfozą

Producent „M jak Miłość” nareszcie zabrał głos w sprawie zarzutów Olgi Frycz i Kacpra Kuszewskiego!

Olga Frycz jest już gotowa do porodu! Pochwaliła się pięknym pokojem dla dziecka! Zdradziła też zaskakujące plany na przyszłość


Olga Frycz i Jan Frycz

Olga Frycz i Jan Frycz

Olga Frycz pochwaliła się nową fryzurą

Olga Frycz pochwaliła się nową fryzurą

Olga Frycz pokazała pokój dziecka

Olga Frycz pokazała pokój dziecka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×