Szukaj

Olga Frycz rozstała się z narzeczonym i ojcem swojej córki. Para wydała oficjalne oświadczenie: „Jest to trudny czas”

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się. Co się stało? Aktorka wypowiedziała się na ten temat na swoim Instagramie, gdzie zdradziła, jakie są powody tej decyzji. Zobacz oficjalne oświadczenie, które opublikowała. 
Olga Frycz rozstała się z ukochanym

Olga Frycz rozstała się z ukochanym

Olga Frycz w zeszłym roku została mamą. Gwiazda powitała na świecie córeczkę Helenkę, która jest owocem miłości aktorki i jej byłego już ukochanego Grzegorza Sobieszka. Para niedawno rozstała się, o czym poinformowała sama Frycz.

Zobacz: Anna Czartoryska i Natalia Klimas pokazały swoje wielkie ciążowe brzuszki! Na zdjęciach towarzyszy im Olga Frycz z córką!

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się

Aktorka na swoim Instagramie opublikowała oświadczenie, w którym potwierdziła informację o rozstaniu. Zdradziła w nim, że decyzję tę podjęła z byłym narzeczonym tuż po tym, jak próbowali ratować łączące ich uczucie. To jednak się nie udało.

Pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie – podkreślała aktorka.

Zobacz: Olga Frycz dopiero pół roku po porodzie pokazała piękną ciążową sesję! Miała ku temu poważny powód!

View this post on Instagram

To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszła by na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów. Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas,który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy ❤️ @xgriszkax

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz) on

Czy Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się przez osoby trzecie? Nic z tego. Aktorka zaprzeczyła takim doniesieniom przyznając, że nic takiego nie miało miejsca.

Związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas,który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy.

Trzeba przyznać, że dawni partnerzy rozstali się z klasą.

Zobacz: Ile Frycz przytyła w ciąży? Aktorka podała dokładną liczbę. Robi wrażenie


Olga Frycz rozstała się z partnerem

Olga Frycz rozstała się z partnerem

Olga Frycz rozstała się z narzeczonym

Olga Frycz rozstała się z narzeczonym

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×