Olga Frycz rozstała się z narzeczonym i ojcem swojej córki. Para wydała oficjalne oświadczenie: „Jest to trudny czas”

Olga Frycz rozstała się z ukochanym

Olga Frycz rozstała się z ukochanym

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się. Co się stało? Aktorka wypowiedziała się na ten temat na swoim Instagramie, gdzie zdradziła, jakie są powody tej decyzji. Zobacz oficjalne oświadczenie, które opublikowała. 

Olga Frycz w zeszłym roku została mamą. Gwiazda powitała na świecie córeczkę Helenkę, która jest owocem miłości aktorki i jej byłego już ukochanego Grzegorza Sobieszka. Para niedawno rozstała się, o czym poinformowała sama Frycz.

Zobacz: Anna Czartoryska i Natalia Klimas pokazały swoje wielkie ciążowe brzuszki! Na zdjęciach towarzyszy im Olga Frycz z córką!

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się

Aktorka na swoim Instagramie opublikowała oświadczenie, w którym potwierdziła informację o rozstaniu. Zdradziła w nim, że decyzję tę podjęła z byłym narzeczonym tuż po tym, jak próbowali ratować łączące ich uczucie. To jednak się nie udało.

Pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie – podkreślała aktorka.

Zobacz: Olga Frycz dopiero pół roku po porodzie pokazała piękną ciążową sesję! Miała ku temu poważny powód!

View this post on Instagram

To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszła by na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów. Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas,który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy ❤️ @xgriszkax

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz) on

Czy Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się przez osoby trzecie? Nic z tego. Aktorka zaprzeczyła takim doniesieniom przyznając, że nic takiego nie miało miejsca.

Związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas,który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy.

Trzeba przyznać, że dawni partnerzy rozstali się z klasą.

Zobacz: Ile Frycz przytyła w ciąży? Aktorka podała dokładną liczbę. Robi wrażenie


Olga Frycz rozstała się z partnerem

Olga Frycz rozstała się z partnerem

Olga Frycz rozstała się z narzeczonym

Olga Frycz rozstała się z narzeczonym

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×