Zero makijażu i nowa fryzura. Ciężarna Olga Frycz nieźle zaskoczyła fanów swoją metamorfozą

Olga Frycz bez makijażu

Olga Frycz bez makijażu

Olga Frycz zmieniła fryzurę przed porodem

Po dawnych długich włosach Olgi Frycz nie ma śladu! Chociaż jeszcze nie tak dawno aktorka nosiła głównie długie włosy, teraz postanowiła je skrócić. Efektem podzieliła się na Instagramie. Fani aktorki są zachwyceni. Metamorfozę postanowiła wykorzystać do tego, by poruszyć kwestie reklamy różnych produktów w mediach społecznościowych.

Chociaż kiedyś długie włosy były jej atutem, trzeba przyznać, że w krótkim wydaniu prezentują się bardzo dobrze. Nic więc dziwnego, że aktorka nowym wizerunkiem pochwaliła się na Instagramie, na którym dzieli się ważnymi elementami życia. Post ten postanowiła skomentować przemyśleniami dotyczącymi reklamą produktów na portalach społecznościowych.

Zdaniem Frycz nie ma nic dziwnego, że osoby powszechnie znane i lubiane nawiązują współpracę reklamowe, bo może być to dodatkowym źródłem dochodu:

Ja również dostaję dużo propozycji współpracy z przeróżnymi markami. Mnie to bardzo cieszy i nie widzę w tym nic złego, jeśli raz na jakiś czas wrzucę na mój profil ładne, estetyczne zdjęcie z produktem, który jest użyteczny, przyjemny, smaczny albo po prostu cieszy oko. Możecie mi wierzyć lub nie, ale nie zgadzam się na reklamowanie wszystkiego. Jeśli czegoś nie czuję albo coś mi się nie podoba, to grzecznie odmawiam.

Frycz podkreślała także, że zanim zareklamuje dany produkt, musi sprawdzić czy rzeczywiście jest dobry. Jeśli tak, może go polecić:

Nie zawsze za kasę ale zawsze z czystym sumieniem. Taka praca i takie moje prawo. Oczywiście możecie produktu nie lubić, może Wam nie pasować, może Wam śmierdzieć, ale litości, komentarze w stylu gówniana reklama albo unfollow nie robią już wrażenia na nikim. Zgadzam się, że osoba, na której profilu co drugi post jest postem sponsorowanym, może stracić w Waszych oczach wiarygodność, ale to nie daje Wam prawa do hejtu. Bo hejt jest generalnie zły. Zanim zaczniesz siać zamęt na moim profilu i zionąć jadem w komentarzach przejrzyj skrupulatnie swój profil i zastanów się, czy faktyczne u ciebie wszystko jest takie cacy”

Wpis spotkał się z reakcją ze strony z jej fanów, którzy pokazali spore poparcie. Jeden z nich stwierdził nawet, że:

Nie zarabiaj w ogóle niech cię hejterzy utrzymują. Wtedy na pewno będą zadowoleni.

Zgadzacie się z Frycz?

Kasi Cichopek i Ani Musze może być przykro. Rafał Mroczek na chłodno ocenił swoje relacje z ekipą „M jak miłość

Producent „M jak Miłość” nareszcie zabrał głos w sprawie zarzutów Olgi Frycz i Kacpra Kuszewskiego!

Olga Frycz jest już gotowa do porodu! Pochwaliła się pięknym pokojem dla dziecka! Zdradziła też zaskakujące plany na przyszłość


Olga Frycz pochwaliła się nową fryzurą

Olga Frycz pochwaliła się nową fryzurą

Olga Frycz pokazała pokój dziecka

Olga Frycz pokazała pokój dziecka

Olga Frycz pokazała ciążowy brzuszek

Olga Frycz pokazała ciążowy brzuszek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×