Tragiczne święta Olgi Bończyk. Aktorka miała wypadek i wylądowała na wózku. „Oczekiwanie na werdykt”

Olga Bończyk miała wypadek w święta

Olga Bończyk miała wypadek w święta

Olga Bończyk nie ma udanych świąt w tym roku. Opublikowała zdjęcie ze szpitala, czym mocno zaniepokoiła fanów. Co się stało?

Olga Bończyk jest spełnioną, utalentowaną wokalistką i cenioną aktorką. W życiu zawodowym ma na swoim koncie wiele sukcesów. Tymczasem o sferze uczuciowej nie wypowiada się zbyt często.

O jej życiu prywatnym wiadomo niewiele. Olga niezwykle szanuje swój świat prywatny, który fenomenalnie oddziela od życia medialnego. Wiadomo jedynie, że przez 7 lat była żoną Jacka Bończyka. Następnie przez 2 lata była w kolejnym związku małżeńskim, tym razem z Tomaszem Gorazdowskim – dziennikarzem radiowej Trójki. Od czasu jej rozwodów nie wiadomo czy u boku pięknej Olgi pojawił się kolejny partner.

W przypadku pierwszego i drugiego męża musiałam uznać swoją porażkę. Potem gdy znów próbowałam ułożyć sobie życie, za każdym razem wydawało mi się, że znalazłam mężczyznę, z którym się zestarzeję. Jednak życie znów weryfikowało moje nadzieje. Miłość kończyła się, ale zamieniała w dobrą znajomość – mówiła w Twoim Imperium.

Póki co realizuje się zawodowo. Jest gwiazdą kilku seriali, a także dosyć często pojawia się na estradzie w roli wokalistki. Niestety w święta na Instagramie aktorki pojawiło się niepokojące zdjęcie. Bończyk wylądowała w szpitalu. Co się stało?

Olga Bończyk miała wypadek w święta

Okres świąt powinien kojarzyć się z błogim lenistwem, przysmakami i towarzystwem najbliższych, ale z pewnością nie ze szpitalem. Niestety gwiazda seriali i estrady, Olga Bończyk w pierwszy dzień Bożego Narodzenia wylądowała na ortopedii. Nie zdradziła dokładnie, co się stało. Napisała jedynie, że czeka na diagnozę, czy zwichnęła, czy złamała nogę. Trzeba przyznać, że to bardzo niefortunne zdarzenie.

Poranek na ortopedii .
Zwichnięcie nogi? Czy złamanie?
Oczekiwanie na werdykt…
Trzymajcie kciuki…#szpital #boli #codalej – naisała.

Z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia w komentarzach ruszyli fani, a także znajomi z branży: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Agata Młynarska, Anna Korcz, Aldona Orman czy Magdalena Stużyńska.


Olga Bończyk miała wypadek w święta

Olga Bończyk miała wypadek w święta

Olga Bończyk – Szansa na sukces 2020 finał

Olga Bończyk – Szansa na sukces 2020 finał

scena z: Olga Bończyk, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Olga Bończyk, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×