51-letnia Olga Bończyk pręży się w seksownym bikini na boskiej plaży w Miami! Wiedzieliście, że ona ma takie piękne ciało?

Olga Bończyk w bikini

Olga Bończyk w bikini

Olga Bończyk od lat należy do czołówki polskich aktorek filmowo - teatralnych. Gwiazda, oprócz swojej działalności aktorskiej, realizuje się także jako piosenkarka. Zapracowana Olga postanowiła wreszcie odpocząć od obowiązków, spakowała swoją walizkę i poleciała na ukochana Florydę. Jej zmysłowe fotki w bikini z plaży w Miami to istny ogień.

Olga Bończyk kocha dalekie podróże. W ostatnim czasie aktorka była bardzo zapracowana, więc dopiero przed Wielkanocą pozwoliła sobie na odrobinę luksusowego relaksu. Bończyk postanowiła odpocząć od zgiełku miasta oraz fotoreporterów. Wybrała się więc na Florydę. To właśnie Miami jest ukochanym miejscem wypoczynku Olgi, do którego wraca bardzo często.

O jej życiu prywatnym wiadomo niewiele. Olga niezwykle szanuje swój świat prywatny, który fenomenalnie rozdziela z życiem medialnym. Wiadomo jedynie, że przez 7 lat była żoną Jacka Bończyka. Następnie przez 2 lata była w kolejnym związku małżeńskim, tym razem z Tomaszem Gorazdowskim – dziennikarzem radiowej Trójki. Od czasu jej rozwodów nie wiadomo czy u boku pięknej Olgi pojawił się kolejny partner, czy też aktorka zapragnęła być szczęśliwą singielką.

Atrakcyjna 51-letnia Olga Bończyk od Wielkanocy przebywa na wakacjach w Stanach Zjednoczonych, gdzie większość czasu spędza na boskiej plaży w Miami. Na profilu gwiazdy pojawiły się miłe życzenia świąteczne z Florydy, a następnie Olga dopieściła swoich fanów zmysłowymi fotkami w bikini.

A ja znów w moim amerykańskim raju. – napisała Olga

Musimy przyznać, że widok rozebranej 51-letniej Olgi robi piorunujące wrażenie, rzadko możemy podziwiać aktorkę w tak seksownej odsłonie. Tym razem mamy podane na tacy wszystkie jej atuty, przystrojone jedynie w zmysłowe czerwone bikini. Dopełnieniem letniej stylizacji gwiazdy jest szałowy biały kapelusz oraz modne ciemne okulary.

Jak wam się podoba półnaga Olga Bończyk?

 

View this post on Instagram

#wesołychświąt #easter #wielkanoc

A post shared by Olga Bończyk (official) (@olgabonczyk) on

Zobacz: Olga Bończyk nie wypełni prośby rodziny Zbigniewa Wodeckiego?! Artystka ma własny plan na pielęgnowanie pamięci po zmarłym artyście!

Zobacz: Olga Bończyk przerywa milczenie! Wyjawiła co łączyło ją ze Zbigniewem Wodeckim! Wciąż czuje jego obecność!

Zobacz: Olga Bończyk jest obrażona na rodzinę Zbigniewa Wodeckiego. Odpowiedź córki muzyka na pewno nie poprawi ich relacji


Olga Bończyk w bikini na Florydzie

Olga Bończyk w bikini na Florydzie

Olga Bończyk w bikini na Florydzie

Olga Bończyk w bikini na Florydzie

Olga Bończyk w bikini na Florydzie

Olga Bończyk w bikini na Florydzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×