Olga Bołądź pochwaliła się efektami wizyty u fryzjera. Odważna zmiana. „Nowe na głowie”

Olga Bołądź

Olga Bołądź

Olga Bołądź zdecydowała się na bardzo odważną metamorfozę. Gwiazda pochwaliła się kadrem prosto z salonu fryzjerskiego. Jak wygląda w blond pasemkach?

Olga Bołądź to jedna z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Rewelacyjnie odnajduje się zarówno na małym, jak i na dużym ekranie. Wielką sympatię widzów zyskała dzięki swojej roli w serialu Czas Honoru. Wcieliła się tam w postać Celiny, a do trudnych wątków podeszła z wielkim profesjonalizmem. To pozwoliło jej zaskarbić sobie spore grono fanów. Kolejną rolą, która przyniosła jej medialny rozgłos, był jej udział w uwielbianym przez widzów serialu Na dobre i na złe. Tam pokazała się zupełnie innej strony, wcielając się w poważną panią doktor.

Gwiazda seriali doskonale łączy karierę z macierzyństwem. Aktorka jest mamą kilkuletniego Brunona. Pomimo iż nie jest w związku z jego ojcem, to chłopiec ma z nim świetne relacje. Na blogu prowadzonym przez Anię Lewandowską Olga wyznała, że ogromnym wsparciem była dla niej niania:

Od kiedy Bruno skończył miesiąc, miałam nianię. Bez niej sobie tego nie wyobrażam… Wiesz, ja syna wychowuję osobno z jego tatą, Brunek ma zarąbiste relacje z nim, są bardzo blisko i bardzo szybko zaczął chodzić do taty na noc, ale gdyby nie niania…

Brunek niedawno skończył 8 lat, a jego mama na nowo układa sobie życie. Gwiazda od ponad roku spotyka się z Jakubem Chruścikowskim, a jakiś czas temu jeden z tabloidów poinformował o ich zaręczynach. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Olga Bołądź w nowej fryzurze

Olga w końcu jest szczęśliwa co zdecydowanie widać po postach, które publikuje na Instagramie. Gwiazda jest bardzo aktywna w sieci i dzieli się tam nie tylko ciekawostkami ze swojego życia, ale także kulisami kolejnych zawodowych projektów. Zdaje się, że tuż przed nią stoi kolejne aktorskie wyzwanie, w związku z którym musiała poddać się spektakularnej metamorfozie. Śliczna szatynka przefarbowała się na blond.

Efektem wizyty u fryzjera gwiazda pochwaliła się w sieci, a w opisie zdradziła, że jest to jeden z etapów zmiany koloru włosów. Przed nią jeszcze kilka wizyt, dzięki którym uzyska upragniony odcień blondu.

Nowe na głowie. Nic nie trwa wiecznie, nie ma co bać się zmian. Jesteście ciekawi efektu końcowego tak samo mocno jak ja? Na szczęście to tylko przystanek na drodze do nowego koloru. Trzy lata bez farby właśnie dobiegły końca.

Jak na razie pasemka nie wyglądają spektakularnie, ale trzeba przyznać, że to dosyć odważana zmiana. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak wygląda fryzura Olgi po pierwszym etapie zmiany koloru.


Olga Bołądź - nowa fryzura

Olga Bołądź - nowa fryzura

Olga Bołądź - nowa fryzura

Olga Bołądź - nowa fryzura

Olga Bołądź - nowa fryzura

Olga Bołądź - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×