Olga Bołądź na fali doniesień o ślubie zdobyła się na szczerą deklarację. Nie mogła już dłużej milczeć

Olga Bołądź o zaręczynach i ślubie

Olga Bołądź o zaręczynach i ślubie

Kilka miesięcy temu media obiegła wieść, że Olga Bołądź zaręczyła się ze swoim obecnym partnerem. Po długim milczeniu gwiazda postanowiła odnieść się do tych plotek i powiedziała, jak jest naprawdę. Czy wkrótce stanie na ślubnym kobiercu?

Olga Bołądź jest jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia, która nie traci na popularności. Wielokrotnie udowodniła, że świetnie radzi sobie zarówno na dużym, jak i na małym ekranie. Jej każde filmowe wcielenie spotyka się z olbrzymią aprobatą widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejny film z jej udziałem. Dużą popularność zyskała dzięki rolom w serialach Czas Honoru i Na dobre i na złe, jednak największą przyniosły mu filmy Patryka Vegi.

Gwiazda nie tylko świetnie radzi sobie w życiu zawodowym, ale i w prywatnym. Jest pełnoetatową mamą, która udowadnia, że przy dobrej organizacji można połączyć pracę z samotnym macierzyństwem. Gdy ona przebywa na planie zdjęciowym, Brunem zajmuje się jego ojciec lub niezawodna niania.

Olga Bołądź o zaręczynach i ślubie

Aktorka od ponad roku spotyka się z właścicielem gejowskiego klubu Metropolis – Jakubem Chruścikowskim, z którym połączyło ją silne uczucie. Krótko po tym, jak media obiegła radosna nowina, doszły do nas kolejne wieści. Jak podawał wówczas tygodnik Świat&Ludzie, mężczyzna postanowił poprosić swoją ukochaną o rękę, która bez wahania przyjęła jego propozycję oraz piękny pierścionek zaręczynowy:

Jak się dowiadujemy, ukochany podarował jej piękny pierścionek. A ona… nie zastanawiała się ani sekundy. Wręcz tylko na to czekała – podaje tygodnik.

Osoba z otoczenia pary donosiła, że zakochani snują ślubne plany. Podobno planowali urządzić kameralną uroczystość wyłącznie dla najbliższych. Główną przeszkodą w realizacji tego planu miała być pandemia koronawirusa:

Chcą pobrać się za granicą, w spokoju i tylko w gronie najbliższych. Ale też nie chcą obawiać się o zdrowie swoich bliskich – mówi osoba zaprzyjaźniona z aktorką.

Dopiero po kilku miesiącach gwiazda postanowiła odnieść się do tych słów. Okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy w mediach pojawiają się informacje na temat jej rzekomego ślubu. Czy potwierdziła plotki?

Tego typu newsy przestały mnie dziwić, czy powodować irytację. Media wielokrotnie mnie już swatały, pisały o zaręczynach, o swoim ślubie także zdarzyło mi się przeczytać. Mogę jedynie powiedzieć, że jestem szczęśliwa. I mam optymistyczne podejście do życia. A kiedy zdecyduję się zalegalizować swój związek, to wszyscy z pewnością się o tym dowiedzą. Ode mnie, a nie z prasy.

Czekamy zatem z niecierpliwością na wieść o tym, że Olga zdecydowała się zalegalizować swój związek.


Olga Bołądź z partnerem

Olga Bołądź z partnerem

Olga Bołądź z partnerem

Olga Bołądź z partnerem

Olga Bołądź z partnerem

Olga Bołądź z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×