Olga Bołądź o poświęceniu dla syna. Zdobyła się na bardzo odważne wyznanie

Olga Bołądź

Olga Bołądź

Olga Bołądź zdobyła się na bardzo odważne wyznanie. Imponujące słowa aktorki na temat syna i macierzyństwa. Niesamowite, co byłaby w stanie zrobić dla Brunona.

Olga Bołądź jest jedną z najbardziej obiecujących gwiazd młodego pokolenia. W show-biznesie obecna jest już od kilku dobrych lat. Za swoje role wielokrotnie zbierała nominacje do najbardziej prestiżowych nagród filmowych. Widzowie szczególnie polubili ją za postać Celiny w serialu Czas honoru. Przez kilka lat grała także w M jak Miłość, gdzie wcieliła się w panią kardiolog.

Niestety w przypadku aktorki kariera w show-biznesie nie poszła w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Ma już za sobą kilka nieudanych związków. Przez pewien czas była z młodszym studentem dziennikarstwa, z którym ma syna Brunona. Później związała się z Mikołajem Roznerskim. Po rozstaniu na horyzoncie pojawił się kolejny przystojniak, czyli Sebastian Fabijański. Aktorzy rozstali się w 2018 roku.

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański na premierze Volty

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański na premierze Volty

Przez pewien czas gwiazda była singielką. Od niedawna jednak znalazła ukojenie w ramionach o 7 lat młodszego biznesmena z Warszawy, właściciela popularnego klubu dla gejów, Jakuba Chruścikowskiego.

Olga Bołądź zdobyła się na osobiste wyznanie

Aktorka nie może narzekać na brak zawodowych propozycji, ale to macierzyństwo jest najważniejszą rolą w jej życiu. Od 7 lat samotnie wychowuje syna Brunona, dla którego zrobiłaby dosłownie wszystko. Gwiazda w najnowszym wywiadzie wyznała, że dla dziecka jest zdolna do każdego poświęcenia.

Mam syna i jeżeli nie miałabym go za co wykarmić, ubrać, posłać do szkoły, to poszłabym do jakiejkolwiek pracy. Jeżeli trzeba byłoby kraść, to kradłabym, gdybym musiała przeżyć. To wszystko zależy od miejsca, w jakim się w danym momencie znajdziemy – wyznała aktorka w rozmowie z „Galą”.

Trzeba przyznać, że postawa Olgi jest imponująca tak samo bardzo, jak jej szczerość. Miejmy nadzieję, że życie nigdy nie zmusi gwiazdy do podejmowania takich działań, by zapewnić godny byt dla synka.


Olga Bołądź z synem

Olga Bołądź z synem

Olga Bołądź z partnerem

Olga Bołądź z partnerem

Olga Bołądź z partnerem

Olga Bołądź z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×