Olga Bołądź pokazała zdjęcie z partnerem. Przystojny biznesmen zapozował bez koszulki. „Jak małpki”

Olga Bołądź, Jakub Chruścikowski

Olga Bołądź, Jakub Chruścikowski

Olga Bołądź pochwaliła się partnerem. Dodała kilka wspólnych zdjęć. Na jednym z nich mężczyzna zapozował bez koszulki. Kim jest przystojny właściciel modnych, stołecznych klubów?

Olga Bołądź, aktorka filmowa i teatralna, urodziła się w 1984 roku w Toruniu. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Mówi w kilku językach: po angielsku, włosku i hiszpańsku. Fanów zdobyła dzięki rolom w: Nad życie, Służby specjalne, Skrzydlate świnie, Zero, Piksele, Prosto z nieba, Botoks, Wataha, Czas honoru, Kobiety mafii, Dziewczyna z szafy. Bołądź początkowo wcale nie marzyła o tym, że kiedyś podbije serca widzów w całym kraju jako zawodowa aktorka.

Gdy byłam dzieckiem, marzyłam o karierze prokuratora lub przestępcy. Zawsze byłam niespokojna i gdy ktoś coś przeskrobał, to było wiadomo, że to ja. Moja starsza siostra została prawniczką, a ze mną rodzice mieli zawsze sporo kłopotów. Pamiętam, jak powiedziałam im, że chcę zdawać do szkoły teatralnej. Usłyszałam: „dziecko, najpierw zdaj maturę”. Postanowiłam, że spróbuję tylko raz. Jak się nie uda, to dam sobie spokój z aktorstwem. Ale się dostałam i okazało się, że ta praca jest całym moim życiem! – wyznała.

Przy jeszcze innej okazji wyznała, że jest „tchórzem medialnym”. Skąd tak śmiała opinia? Jak wytłumaczyła:

Ze mnie jest tchórz medialny, bo jestem normalną dziewczyną, która ma swoje życie i swoje plany. Dlatego kiedy wiesz, że twoje życie zaczyna być znane szerszej opinii publicznej, to trochę się tego boisz. Chyba nikt nie jest na tyle twardy, by nie zwracać uwagi na opinie, które mogą dotykać i boleć.

W życiu prywatnym Bołądź była związana z Maxem Ryanem i z Sebastianem Fabijańskim. Teraz pochwaliła się nowym partnerem. Kim jest jej wybranek?

Olga Bołądź pokazała partnera. Jak wygląda?

Olga Bołądź zamieściła na Instastory i Instagramie kilka zdjęć z nowym chłopakiem. Na jednym z nich jest on bez koszulki. To przystojny blondyn z gęstą fryzurą. Zdjęcia pary możecie zobaczyć w galerii. Co wiemy o nowym wybranku aktorki? To właściciel m.in. gejowskiego, stołecznego klubu Metropolis – Jakub Chruścikowski. Para spotyka się od roku. Swego czasu tabloidy informowały o ich zaręczynach. Bołądź odniosła się do plotek dopiero po kilku miesiącach. Powiedziała, że jeśli zdecyduje się sformalizować związek, to sama o tym poinformuje.

Tego typu newsy przestały mnie dziwić, czy powodować irytację. Media wielokrotnie mnie już swatały, pisały o zaręczynach, o swoim ślubie także zdarzyło mi się przeczytać. Mogę jedynie powiedzieć, że jestem szczęśliwa. I mam optymistyczne podejście do życia. A kiedy zdecyduję się zalegalizować swój związek, to wszyscy z pewnością się o tym dowiedzą. Ode mnie, a nie z prasy – wyjaśniła.

Olga i Jakub przebywają obecnie na wakacjach w słonecznej Brazylii. Na wspomnianych już zdjęciach widać ich nad wodą i na łonie tropikalnej przyrody. Krajobrazy zapierają dech w piersiach.

Internautom szczególnie spodobało się zdjęcie, na którym para wystąpiła w strojach kąpielowych. Komentatorzy pisali:

  • Uważajcie na rekiny.

  • Zazdro!

  • Nooo, piękne wakacje.

Nie zabrakło też nieco… oryginalnych komentarzy. Jeden z internautów napisał:

A tymczasem chłopaki z Iraku marzną na przejściu i żaden polski aktor z termosem zupy czy ciepłym swetrem nie podbija… a przecież oni wszyscy jak Chopin swego czasu! Przez Białoruś do Paryża!

Sama Olga atrakcyjne dla oka zdjęcie skomentowała emotikoną przedstawiającą małpkę.

A wam jak podobają się wakacyjne fotki Olgi i Jakuba? Zazdrościcie im? Też chcielibyście spędzić listopad w ciepłym zakątku Ameryki Łacińskiej?


Olga Bołądź i jej partner. Fot. Instagram

Olga Bołądź i jej partner. Fot. Instagram

Olga Bołądź i jej partner. Fot. Instagram

Olga Bołądź i jej partner. Fot. Instagram

Olga Bołądź i jej partner. Fot. Instagram

Olga Bołądź i jej partner. Fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×