Stare zdjęcia Oleha z „Big Brothera” w sieci! Tak wyglądał zanim ostro przypakował

Oleh z Big Brothera Instagram

Oleh z Big Brothera doczekał się rzeszy fanek, które są pod wrażeniem jego pięknie wysportowanego ciała. 20-latek z Ukrainy nie zawsze mógł pochwalić się tak imponującą muskulaturą jak w domu Wielkiego Brata. Zobacz, jak wyglądał kiedyś.

Oleh Riashentsev pożegnał się z mieszkańcami domu Wielkiego Brata tuż przed finałem. Decyzją widzów 20-latek z Ukrainy musiał spakować walizkę i opuścić mury willi oblepionej kamerami. Będąc poza programem przystojniak udzielił serii wywiadów, zaliczył wizytę w Big Brother nocą, a także zaczął aktywnie prowadzić swoje profile w serwisach społecznościowych. Na Instagramie pochwalił się imponującą muskulaturą, którą mogliśmy oglądać przez niespełna trzy miesiące na antenie TVN7. A jak ukochany Madzi Wójcik wyglądał zanim dorobił się pięknie zarysowanych bicepsów i sześciopaka?

Do sieci trafiły stare zdjęcia Oleha. Możemy zobaczyć na nich obecnego gwiazdora w wieku 15 lat. Chociaż od dziecka jest zakochany w sporcie – był mistrzem Ukrainy w gimnastyce oraz boksie, to jeszcze kilka lat temu wyglądał jak większość nastolatków: miał smukłą sylwetkę i chłopięcą, gładką twarz. Jedyne co nie uległo zmianie to ten sam błysk w oku i niewinny uśmiech.

Zobaczcie stare zdjęcia Oleha z Big Brothera. Bardzo się zmienił?

Zobacz: Big Brother: Znamy finalistów! Aż dwóch uczestników odpadło w półfinale! Co za emocje!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak odgryzła się Małgorzacie Ohme za przekręcenie nazwiska: “Oj jedziesz, jedziesz”


Oleh Riashentsev z Big Brothera w młodości

Oleh Riashentsev z Big Brothera w młodości

Oleh Riashentsev z Big Brothera jako 15-latek

Oleh Riashentsev z Big Brothera jako 15-latek

Oleh Riashentsev z Big Brothera kiedyś

Oleh Riashentsev z Big Brothera kiedyś

Komentarze

  • Anka pisze:

    Taki mistrz ukrainy jak i właściciel tej firmy budowlanej w Polsce.Ha haha,Oszust i krętacz.Utrzymanek!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×