Szukaj

Gwiazda reaktywowanego Big Brothera ma koronawirusa. Jakie ma objawy i jak się obecnie czuje?

Gwiazda Big Brothera ma koronawirusa

Gwiazda Big Brothera ma koronawirusa

Gwiazda reaktywowanego Big Brothera ma koronawirusa. Po wielu perypetiach w końcu udało się potwierdzić COVUD-19. Jak się obecnie czuje?

Pierwszy Big Brother w polskiej telewizji debiutował w marcu 2001 roku. 18 lat później TVN7 wyemitował nową edycję show. Decyzja o reaktywowaniu popularnego przed laty formatu, od początku wzbudzała wiele kontrowersji. Szybko okazało się, że była strzałem w dziesiątkę. Program poprowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. A reality wygrała Madzia Wójcik.

Nie tylko udało jej się oczarować widzów i wygrać format. Na planie programu poznała też obecnego ukochanego, który także był gwiazdą reaktywowanego Big Brothera. Obecnie mieszkają razem i wygląda na to, że miłość kwitnie.

Gwiazda Big Brothera ma koronawirusa

Oleh Riaszeńczew, bo o nim mowa, na początku programu był lekko wycofany. Przez pierwsze dni dał się poznać jako cichy i spokojny introwertyk. Pochodzi z ukraińskiego Zaporoża. Ojczyznę porzucił w poszukiwaniu lepszego życia, które znalazł w Polsce. Marzy o aktorstwie, a pracę w tej branży miał mu pomóc zdobyć Big Brother.

Chłopak od trzech dni źle się czuł, miał gorączkę, więc razem z Madzią Wójcik, postanowili zrobić badania, w tym na koronawirusa. Nie było łatwo zrobić testy. Jego dziewczyna odbijała się od kolejnych placówek, wykonywała dziesiątki telefonów i nie wszędzie było miło. Kupili testy na przeciwciała, które w przypadku Oleha wyszły negatywnie. Nadal jednak chcieli zbadać się w szpitalu.

Dziś mężczyzna otrzymał wynik profesjonalnego badania i okazało się, że niestety, jest on pozytywny.

Dostałem wyniki i wynik jest taki, że wykryto u mnie koronawirusa. Jest to totalnie przerąbane, ponieważ nie czuję się źle, nie mam gorączki, został mi tylko katar i to w sumie tyle. Od wczoraj nie mam smaku i węchu, ale wydaje mi się, że powoli wraca, bo lepiej czuję. No, ale nie mając już nawet żadnych objawów, albo prawie nie mając, muszę odbyć dwutygodniową kwarantannę. Zostaje myśleć, co robić w domu, czym się zająć, żeby nie zanudzić się na śmierć – zwierzył się fanom na swoim Instagramie.

Wyznał także, co myśli na temat wirusa i całej akcji informacyjnej wokół COVID-19.

Moje zdanie na temat koronawirusa się nie zmieniło. Jak uważałem od samego początku, że to jest zwykła choroba i wokół tego jest wszystko bardzo nadmuchane, to dalej tak uważam, bo patrząc na mnie, jak przeżyłem tą straszną chorobę, w ogóle… że ja tylko 3 dni miałem gorączkę. Wiadomo, osoby starsze albo osoby, które mają inne choroby przejdą to gorzej i mogą mieć gorsze symptomy, ale to dzieje się z każdą inną chorobą. Trzeba dbać o siebie i swoje zdrowie – opowiadał Oleh – Trzeba nauczyć się z tym żyć i nie dać się zwariować, bo chorób jest naprawdę mnóstwo, a jedyne, co możemy, to uważać na siebie i swoje zdrowie, to najlepsze rozwiązanie – radził.

Na razie nie wiadomo jak czuje się Madzia Wójcik.


Oleh Riaszeńczew – oświadczenie

Oleh Riaszeńczew – oświadczenie

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Oleh Riaszeńczew – Finał Top Model 8

Oleh Riaszeńczew – Finał Top Model 8

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×