Szukaj

Oleh promuje się na Instagramie w charytatywnej akcji po rozstaniu z Madzią. Internauci nie pozostawiają na nim suchej nitki

Oleh Riaszeńczew

Oleh Riaszeńczew

Oleh Riaszeńczew rozstał się z Madzią Wójcik. Ona rozpacza, a on lansuje się na siłowni, propagując akcję charytatywną. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. Co piszą?

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew poznali się podczas pierwszej edycji reaktywowanego programu Big Brother. Połączyło ich uczucie, które zaowocowało tym, że po wyjściu z domu Wielkiego Brata stworzyli związek. Zaczęli się pojawiać na branżowych imprezach, razem zamieszkali, testując, czy rzeczywiście są dla siebie stworzeni. Obecnie w mediach głośno jest o ich rozstaniu.

Do tej pory fakt skomentowała jedynie Madzia. Dopiero w sobotę po raz pierwszy od rozstania pojawił się post na Instagramie Oleha. Internauci są dla niego bezlitośni.

Oleh promuje akcję charytatywną. Jak komentują internauci?

Jako pierwszy o rozstaniu doniósł Pudelek. Decyzje podjęła zwyciężczyni Big Brothera. Powodem miała być niewierność jej partnera.

Jak udało nam się bowiem dowiedzieć, Oleh i Magda rozstali się. Decyzję o zakończeniu relacji podjęła zwyciężczyni Big Brothera, która nie przeszła obojętnie obok… zdrady partnera i wyrzuciła go z domu – pisał portal.

Jakiś czas potem sama zainteresowana wydała oświadczenie, a potem nagrała obszerną relację na Instagramie. Nie ukrywała, że mężczyzna złamał jej serce. Nie odniosła się wprost do podejrzeń, że Oleh za jej plecami miał romans. Bardzo oględnie potraktowała byłego chłopaka, skupiając się na swoim cierpieniu i tym, jak bardzo zawiodła się i straciła zaufanie.

(…) Zawalił się mój kolorowy świat, straciłam wiarę w ludzi, zawiodłam się, rozczarowałam, pekło mi serce, poczułam się zraniona, zdradzona i w jakimś stopniu oszukana. Nikomu nie życzę takiego bólu, smutu i żalu – napisała.

Oleh milczał. Dopiero w sobotnie popołudnie na jego profilu pojawił się post. Zupełnie nie dotyczy rozstania z Madzią. Riaszeńczew opublikował zdjęcie z siłowni, na którym prezentuje umięśnione ciało.

Bardzo lubię pomagać innym, służyć pomocą i również chciałbym zachęcić do tego Was! Biorąc udział w ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Fundację ,, Na Ratunek Dzieciom z Choroba Nowotworowa” oraz aplikację ACTIVY, możesz wesprzeć dzieci walczących z nowotworem – zaczął.

Następnie wyjaśnił, na czym polega wyzwanie i jak można pomóc.

View this post on Instagram

Bardzo lubię pomagać innym, służyć pomocą i również chciałbym zachęcić do tego Was! Biorąc udział w ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Fundację ,, Na Ratunek Dzieciom z Choroba Nowotworowa” oraz aplikację ACTIVY, możesz wesprzeć dzieci walczących z nowotworem. @rakreaton Wyzwanie polega na tym ze wszyscy wspólnie musimy pokonać milion kilometrów, a fundacja przekaże 100 000 złotych na leczenie dzieci chorych na raka. Aby wziąć udział w wyzwaniu należy pobrać bezpłatna aplikację ACTIVY I dołączyć do wyzwania ,,Rakreaton – ratujemy dzieci chore na raka”. Dołącz do wyzwania już dzisiaj, nie bądź obojętny!#rakreaton #zlotawstazka #activy

A post shared by Oleh Riashentsev (@just_oleg.official) on

Internauci jednak nie skupili się na szczytnej akcji, a przynajmniej nie większość z nich. Oberwało się za to Olehowi za Madzię.

  • Tak, pomocny kochany Olo. Ale jak Magda za tobą płaczę i teraz cierpi to jakoś nie rwiesz się do pomocy.
  • Dlaczego są usuwane negatywne komentarze na temat Ola tragedia jesteś nudny i wykorzystałeś Madzię zeby się wypromować ale nic z tego ci nie wyjdzie bo jesteś nieciekawy.
  • Noooo widzieliśmy już tą twoją POMOC u Madzi……
  • Post Postem bo chore dzieci są ważne ale nie brońcie go bo zachował się jak zwykły dupek i tyle – piszą.

Padło także podejrzenie, że Oleh próbuje ocieplić swój wizerunek po rozstaniu, za które według wszelkich informacji, całkowicie ponosi odpowiedzialność.


Oleh Riaszeńczew - pierwszy post po rozstaniu z Madzią

Oleh Riaszeńczew - pierwszy post po rozstaniu z Madzią

Madzia Wójcik komentuje rozstanie z Olehem

Madzia Wójcik komentuje rozstanie z Olehem

Madzia Wójcik - Walentynki 2020

Madzia Wójcik - Walentynki 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×