Oleh o relacji z Madzią: „Byłem pijany jak wyznałem jej miłość”. Czy dzisiaj tego żałuje? [WIDEO]

Oleh o zmianie płci Magdy

Oleh o zmianie płci Magdy

Oleh wyznał Madzi miłość po alkoholu. O kulisach swojej relacji opowiedział w pierwszym wywiadzie po wyjściu z Big Brothera. Zdradził też co nieco na temat byłej dziewczyny.

Związek Oleha i Madzi nadał rumieńców całej edycji Big Brothera. Wielu widzów zasiadało przed telewizorami tylko po to, by śledzić, jak rozwija się uczucie dwóch bliskich sobie uczestników. Wielokrotnie pomiędzy zakochanymi dochodziło do spięć, konfliktów i sytuacji, które podnosiły słupki oglądalności. W pierwszym wywiadzie po opuszczeniu domu Wielkiego Brata, 20-letni Ukrainiec otwarcie przyznał, że kocha Madzię, choć miłość wyznał jej dopiero po wypiciu kilku lampek wina.

Jak mówiłem, że kocham Madzię to byłem pijany. Upity byłem. Te słowa były szczere, bo zawsze ciężko mi jest to powiedzieć. Jak nie czuję, że kocham osobę to nie powiem tego, wtedy już byłem przekonany.

Oleh zapewnił, że z miłości do Madzi jest gotowy przeprowadzić się za nią do Londynu:

To oczywiste przecież. Głupie pytanie. Madzia mieszka w Londynie, ale chce przeprowadzić się do Warszawy. Jak się nie uda to ja się przeprowadzę do Londynu. Nie chcę już związku na odległość.

Riaszeńczew doskonale zna uroki związku na odległość. Jego poprzednia dziewczyna Stefania mieszkała w Hiszpanii. O relacji z byłą partnerką opowiedział w wywiadzie dla TVN7. Podczas rozmowy przyznał, że swoją eks traktował bardziej jak kuzynkę, niż jak kandydatkę na żonę:

Ze Stefanią ja to poczułem 3 dnia, byłem już przekonany. To chyba nie chodzi o czas. To musi po prostu wybuchnąć, to uderzenie pioruna. Stefanię kochałem już wtedy jak członka mojej rodziny, nie jako kobietę.

Czy związek Oleha i Madzi przetrwa po Big Brotherze? Szczerze im tego życzymy.

Zobacz: Iza z “Big Brothera” zaskoczyła zadziorną metamorfozą po programie! Teraz to dopiero sexy mamuśka!

Zobacz: Żałoba w “Big Brotherze”! Przed finałem doszło do tragedii!

Zobacz: Oleh o zmianie płci Madzi. Jego słowami żyją dzisiaj wszyscy fani “Big Brothera


Madzia z Big Brothera przyznała się Olehowi do zmiany płci

Madzia z Big Brothera przyznała się Olehowi do zmiany płci

Oleh Riashentsev – Big Brother 2019

Oleh Riashentsev – Big Brother 2019

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×