Odchudzony o 80 kilogramów Olaf Lubaszenko pojawił się na imprezie. Niewiarygodne, jak obecnie wygląda

Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko po długim czasie pojawił się na imprezie. Jak wygląda aktor, który niedawno odchudził się o 80 kilogramów? Zdjęcia.

Olaf Lubaszenko ma na swoim koncie role, które dziś są już uważane za wręcz kultowe. Występował w teledyskach, gra na deskach teatrów, jak trzeba, to zajmuje się konferansjerką. Zajął się także reżyserią – kto nie zna jego komedii, Chłopaki nie płaczą?

Niestety artysta od lat zmagał się z nadmiernymi kilogramami. Chudł, potem znowu tył. Cierpiało na tym jego zdrowie, ale także samopoczucie. Zaczął mieć też problem z chodzeniem, przez co nie mógł uprawiać żadnych sportów i dbać o aktywność fizyczną, co było jego pasją, a on regularnie pojawiał się w reprezentacji artystów w piłce nożnej.

Olaf Lubaszenko ma dopiero 53 lata, ale przez swoją tuszę musiał zmagać się ze sporymi problemami zdrowotnymi. Do tego doszły kłopoty ze zdrowiem psychicznym.

Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze – depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane – mówił w jednym z wywiadów.

Lubaszenko zdawał sobie sprawę, że taki stan może doprowadzić do najgorszego. Zastanawiał się nawet nad operacją zmniejszenia żołądka:

Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tego tematu, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć – mówił w Radiu Zet.

Na zabieg ostatecznie nigdy się nie zdecydował, ale udało mu się zrzucić nadwagę, dzięki samozaparciu i zmianie nawyków. Obecnie jest znowu w formie. Ważący jeszcze w 2015 roku 165 kg aktor, teraz może pochwalić się szczupłą sylwetką. Schudł bardzo dużo. Efekt przejścia na dietę i zmiana trybu życia spowodowały, że jest nie do poznania.

Jak wygląda odchudzony Olaf Lubaszenko?

Olaf Lubaszenko pojawił się na 23. Przeglądzie Kina na Granicy, czyli największym festiwalu filmów z Polski, Czech i Słowacji oraz jedynym wydarzeniu filmowym, które już od ponad dwóch dekad odbywa się w jednym mieście, ale po dwóch stronach granicy – w polskim i czeskim Cieszynie.

Nie da się nie zauważyć, że gwiazdor trzyma wagę. O żadnym efekcie jojo nie ma mowy. Najwyraźniej dobre samopoczucie jest wystarczającą motywacją dla Lubaszenki, żeby pilnować zdrowego trybu życia. Zajrzyjcie do galerii.


Olaf Lubaszenko na przeglądzie filmów

Olaf Lubaszenko na przeglądzie filmów

Olaf Lubaszenko na przeglądzie filmów

Olaf Lubaszenko na przeglądzie filmów

Olaf Lubaszenko na przeglądzie filmów

Olaf Lubaszenko na przeglądzie filmów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×