Ola Żuraw pokazała suknię ślubną. Pytanie o rodziców sprawiło, że polały się łzy. W przeszłości ojciec sprawił jej mnóstwo przykrości

Aleksandra Żuraw

Aleksandra Żuraw

Ola Żuraw niedawno poinformowała o zaręczynach, a teraz powoli szykuje się do ślubu. Pokazała się w sukni ślubnej i odpowiedziała na szereg pytań. To o rodziców wywołało mnóstwo emocji. Nie powstrzymała łez. 

Aleksandra Żuraw zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w programie Top Model. Pojawiła się w czwartej edycji show stacji TVN i dała się zapamiętać widzom. Wyróżniała się nie tylko urodą i figurą, ale także charyzmą. Nie udało jej się wygrać formatu i odpadła tuż przed ścisłym finałem. Zaskarbiła sobie jednak spore grono fanów i nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Cały czas jest aktywna w social mediach, gdzie zdradza sporo ze swojego życia prywatnego.

Pod koniec grudnia 2018 po raz pierwszy została mamą. Założyła kanał na YouTube pod nazwą Olka Żuraw. Matka Łajdaczka, gdzie skupia społeczność młodych mam. Chętnie dzieli się z nimi swoimi doświadczeniami. Z ojcem córeczki nie udało jej się stworzyć szczęśliwej relacji, ale wiadomo, że znowu jest zakochana i planuje ślub.

Zapłakana Ola Żuraw o ślubie i relacji z ojcem. Pokazała też suknię

Ola Żuraw przed swoimi obserwatorami w sieci nie ma zbyt wielu tajemnic. Często mówi tam o swoich przeżyciach i tym, jak wyglądało jej dzieciństwo. Przeżyła w nim wiele trudnych i traumatycznych wręcz momentów, a jej relacje z rodzicami pozostawiają wiele do życzenia. Celebrytka od czasu do czasu publikuje na Instagramie okienko pytań, a tym razem większość z nich dotyczyła nadchodzącego ślubu.

Jedna z internautek zapytała o to, czy przyszła panna młoda na uroczystość planuje zaprosić swoich rodziców. Odpowiedź Oli była jednoznaczna. Jej tata nie otrzyma zaproszenia na ceremonię.

Napiszę to tylko raz. Planuję wysłać zaproszenie jedynie do mojej matki – napisała.

Celebrytka nie żywi żadnych pozytywnych uczuć w kierunku swojego ojca, a w tle jej wyjaśnienia pojawiły się zdjęcia, na których widać, jak ociera łzy. Ich brak relacji nadal jest dla niej trudnym tematem.

Czy wiem, jak będzie, wiem. Nie planuję, by mój „ojciec” uczestniczył jakkolwiek w życiu moim i moich bliskich, jest to dla mnie najbardziej zepsuta osoba, jaką spotkałam w swoim życiu. A krzywdę, jaką wyrządził mi, moim braciom i naszej matce, odczują jeszcze kolejne pokolenia w odziedziczonej traumie.

Chociaż pytania o ojca wywołały szereg emocji, to obecnie Ola jest skupiona na przygotowaniach do ślubu. Udała się już nawet na przymiarki sukni ślubnej i pokazała się fankom w kilku kreacjach.

Bez obaw! Ani wczoraj ani dziś nie pokazałam Wam tej jedynej niemniej brokat w tym modelu był urzekający.
A jakie typu sukni są Waszymi wymarzonymi?

Na Instastory Ola pojawiła się w kilku kolejnych ślubnych kreacjach, które zobaczycie w naszej galerii. Jak myślicie, w której z nich powinna powiedzieć „tak”?


Aleksandra Żuraw o rodzicach i ślubie

Aleksandra Żuraw o rodzicach i ślubie

Aleksandra Żuraw w sukni ślubnej

Aleksandra Żuraw w sukni ślubnej

Aleksandra Żuraw w sukni ślubnej

Aleksandra Żuraw w sukni ślubnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×